Ana Sayfa Yerel Haber VALİ MESAJA DUYARSIZ KALMADI

VALİ MESAJA DUYARSIZ KALMADI

607 views
0

Düzce Valisi Zülkif Dağlı, Valilik sitesine kendisi ile görüşmek istediği yönünde bir mesaj yazan öğrenciyi makamında ağırladı. Farabi Anadolu Lisesi öğrencisi Zahiddin Seyar, Vali Dağlı’dan okuluna çok amaçlı spor salonu kazandırılmasını istedi.

Vali Zülkif Dağlı’nın talimatıyla bir süre önce yenilenen Düzce Valiliği’nin internet sitesinde yeni bir uygulama olarak “Valiye Mesaj” bölümü oluşturuldu. Her gün kendisine gönderilen mesajları okuyan Vali Zülkif Dağlı, bir öğrencinin talebini geri çevirmedi.
8 Ocak 2017 tarihinde Valilik sitesi mesaj bölümüne Vali Zülkif Dağlı ile görüşmek istediğini belirten bir mesaj gönderen Farabi Anadolu Lisesi öğrencisi Zahiddin Seyar’ın isteği gerçek oldu. Bugün sabah saatlerinde Vali Zülkif Dağlı’yla valilik makamında görüşen lise öğrencisi Zahiddin Seyar, Vali Dağlı’dan okulun bodrum katında sportif aktivitelerin yapılabileceği çok amaçlı spor alanı istedi.
Vali Zülkif Dağlı da öğrencinin talebiyle ilgileneceğini söyledi. Öte yandan her ayın ilk haftası Halk Günü toplantıları ile vatandaşlar bir araya gelen Düzce Valisi Zülkif Dağlı, ayrıca www.duzce.gov.tr sitesinde açılan “Valiye Mesaj” bölümünden de vatandaşların isteklerini takip ediyor.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir