Ana Sayfa Sağlık & Yaşam VALİ ATAY GENÇ ÇİFTE NİKAH ŞAHİTLİĞİ YAPTI!

VALİ ATAY GENÇ ÇİFTE NİKAH ŞAHİTLİĞİ YAPTI!

374 views
0

Akçakoca’da Jandarma Astsubay olarak görev yapan Nihal Özmen ve Yasin Kerim Süer nikah törenlerinde gelin ve damatlıkları üniformaları oldu.

İlçe Jandarma komutanlığında Astsubay olarak görev yapan çifti, nikah törenlerine damat ve gelinlik olarak üniformalarıyla katıldı.

Akçakoca Belediyesi nikah salonunda yapılan törende Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmazın kıydığı nikahı çiftin, nikah şahitleri Düzce Valisi Cevdet Atay, İl Jandarma komutanı Mustafa Çetinkaya,İl Emniyet Müdürü,Mehmet Ali Akkaplan, İlçe Jandarma Komutanı Hüseyin Ünlü oldu.

Törene Akçakoca İlçe Kaymakamı Yasin Öztürk, İlçe Emniyet Müdürü Fatih Ünsal, yakın akrabaları ve devre arkadaşlarının ‘da katıldı.

Düzce Valisi Cevdet Atay, yaptığı açıklamada, ” Çiftimize hayırlı olsun inşallah. Jandarma teşkilatında görev yapan çiftimizin nikah şahidi olarak burada bulunmaktan mutluluk duyuyorum. Allah mahçup etmesin” dedi.

Jandarma Astsubay Yasin Kerim Süer, yaptığı açıklamada, sevdiği kadınla dünya evine girdiği için mutlu olduğunu söyledi.

Eşinin yeni tayin olduğunu ve görür görmez tutulduğunu ifade eden Süer, ” Hayırlısı olur inşallah. Bir ömür boyu sevgimiz daim olur diye dua ediyorum. Düzce Valisi Cevdet Atay’a ayrıca teşekkür ediyorum. Nikahımızda yanımızda olan Jandarma teşkilatına ve Emniyet teşkilatınada çok teşekkür ediyorum var olsunlar.” diye konuştu.

Nikah töreni fotoğraf çekiminin ardından son buldu.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments