Ana Sayfa Genel TEKNOPARK’TA REKOR HIZ !

TEKNOPARK’TA REKOR HIZ !

527 views
0

Konuralp’te inşaatı devam eden Teknopark’ı inceleyen Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, geçmişte bir türlü bitirilemeyen yatırımları hatırlattı ve Mart ayında çalışmaların başladığı Teknopark inşaatının Kasım ayında tamamlanacağını belirterek, “Bu bir rekordur” dedi.

Kurban Bayramı dolayısıyla Düzce’de ziyaretlerde bulunan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, inşaatı devam eden yatırımları da yerinde inceledi.

21369365_1962415504016726_1924314356163197571_n

Düzce Üniversitesi Rektörü Nigar Demircan Çakar ve Teknopark Genel Müdürü Özkan Şahin ile birlikte Konuralp bölgesinde inşaat çalışmaları devam eden Teknopark binasını inceleyen Özlü, Çakar ve Şahin’den son durum hakkında bilgi aldı.

İncelemenin ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Özlü, şöyle konuştu: “Düzce’de ‘inşaatlar bitmedi, bitecek’ diye anılır. Bu Teknopark inşaatına Mart ayında başladık. Kasım ayında bitiriyoruz. Bu bir rekordur. Teknopark tamamlandığında başlangıçta 600 ilerleyen dönemde 1000 kişiye istihdam sağlamayı hedefliyoruz. Önümüzdeki günlerde Teknopark Genel Müdürümüz burada önemli firmaların yer alması için girişimlerde bulunacak. Bölgenin en iyi Teknopark’ı olacak. Düzce’ye hayırlı olsun.”

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir