Ana Sayfa Spor SPOR TOTO’DAN İSTEDİĞİMİZİ ALDIK!

SPOR TOTO’DAN İSTEDİĞİMİZİ ALDIK!

216 views
0

Düzce’ye yapılacak olan spor yatırımları için Düzce Valisi Cevdet Atay ile Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik protokol imzaladı. Protokol çerçevesinde Düzce’ye spor alanında önemli yatırımlar yapılacak.

Düzce Merkez, Akçakoca ve Gümüşova’ya yapılacak yeni yatırımlar için imzalar atıldı. Protokole Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik, Düzce Valisi Cevdet Atay, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır, Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç, Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, Gümüşova Belediye Başkanı Muharrem Tozan, AK Parti il Başkanı Mustafa Keskin, MHP il Başkanı İlhami Caboğlu ve Düzce Gençlik ve Spor Müdürü İsa Yazıcı katıldı.

 

Görüşmeler sonucunda Düzce merkeze 5 adet sentetik çim yüzeyli futbol sahası. Merkeze bağlı köylere 9 adet futbol sahasının bakım onarımı işi. Boğaziçi Beldesine 1 adet Mahalle Tipi Gençlik Merkezi yapımı. Akçakoca İlçesine yarı olimpik yüzme havuzu, doğal çim yüzeyli güreş sahası ve tribün. Gümüşova ilçesine gençlik merkezi, basketbol-voleybol sahası, 2 adet sentetik çim yüzeyli futbol sahası ve tartan pist için protokol imzalandı. Ayrıca Beyköy Beldesi ile Gölyaka ilçesinde yapımı devam eden tesislerle ilgili istişarelerde bulunuldu.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments