Ana Sayfa Genel SGK DAİRE BAŞKANI DÜZCE’DE İNCELEMELERDE BULUNDU

SGK DAİRE BAŞKANI DÜZCE’DE İNCELEMELERDE BULUNDU

735 views
0

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İnşaat ve Emlak Daire Başkanı İsmail Ertüzün, bir dizi incelemelerde bulunmak üzere Düzce’ye geldi.

İlk olarak SGK Düzce İl Müdürü Necmi Köroğlu’nu makamında ziyaret eden Ertüzün, buradan Düzce Esnaf ve Sanaatkarlar Odaları Birliğine (DESOB) geçti.

Burada oda üyeleri ile bir araya gelen Ertüzün, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Milli Seferberlik” çağrısı doğrultusunda Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığınca başlatılan “Çalışma Hayatında Milli Seferberlik” programı kapsamında kentte ziyaret gerçekleştirdiklerini söyledi.

Program kapsamında esnafın talep ve sorunlarını dinleyeceklerini aktaran Ertüzün, “Alınan notları Ankara’ya taşıyacağız. Yapılacak idari düzenlemelerde bu notlardan yararlanacağız. Sayın Bakanımız da bu talep ve istekleri siyasi otoriteye iletecek. Özellikle istihdamda bir artış yapabildik mi, bunun tespitini yapma niyetindeyiz.” diye konuştu.

Ertüzün, kentte ayrıca şehit yakınları ve gazileri de ziyaret edeceklerini sözlerine ekledi.

-olumlu-yansimalarini-goruyoruz-

DESOB’da yapılan toplantının ardından İnşaat ve Emlak Daire Başkanı İsmail Ertüzün, İŞKUR Genel Müdürü Mehmet Ali Özkan, SGK İl Müdürü Necmi Köroğlu ve DESOB Başkanı Mustafa Kayıkçı şehir merkezinde bulunan esnafları ziyaret etti.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir