Ana Sayfa Asayiş POLİS TERMİNALDE KUŞ UÇURTMADI

POLİS TERMİNALDE KUŞ UÇURTMADI

783 views
0

Yeni yapılan otobüs terminaline polis baskın düzenledi. İşyerlerinin ihale süreçlerinde yaşanan gerginlikler nedeniyle terminalde geniş güvenlik önlemleri alan polis, her yeri didik didik aradı. Ayrıca terör olayları nedeniyle otobüslerde ve yolcular üzerinde de aramalar yapıldı.

Terminalde bulunan işyerlerinin ihale sürecinde bazı gruplar arasında yaşanan gerginlikler nedeniyle ihbarı değerlendiren polis ekipleri, yaşanabilecek olumsuzlukların önüne geçmek için önlem aldı. Düzce İl Emniyet Müdürlüğü tarafından mahkeme kararıyla öğle saatlerinde gerçekleşen operasyonda 11 ekipten oluşan toplam 50 polis görev aldı.

p4_1

Asayiş Şube, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi(KOM), Terörle Mücadele Şube(TEM) ve Trafik Şube Müdürlüğü ekiplerinin katıldığı operasyonda işyerleri ile çalışanlar didik didik arandı.

Son günlerde artan terör olayları nedeniyle otobüsler ve yolcular üzerinde de aramalar yapıldı. Yolcuların üstleri ve bavulları didik didik arandı. Yapılan operasyonda 150 kişi denetlenirken, kurusıkı tabanca, bıçak ve 3 adet beyzbol sopası ele geçirildi.

p1_1

Ayrıca terminalde bulunan emanetçinin güvenlik nedeniyle terminal dışına alınması, terminalde olması gereken özel güvenliğin eksikliği emniyet tarafından Düzce Belediyesi’ne bildirileceği öğrenildi.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir