Ana Sayfa Asayiş POLİS MEMURU GÖREV YAPTIĞI BİNADA İNTİHAR ETTİ

POLİS MEMURU GÖREV YAPTIĞI BİNADA İNTİHAR ETTİ

725 views
0

Aziziye Mahallesi’nde bulunan emniyet binasının çatısında beylik tabancasıyla başına bir el ateş ederek intihar eden polis memuru Mehmet Bütün kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz ve şube müdürleri olay yerine gelerek olay hakkında bilgi aldı.

Düzce İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Eğitim Şube Müdürlüğünde görevli polis Mehmet Bütün, Aziziye Mahallesinde bulunan emniyet müdürlüğünün çatısında beylik tabancasıyla başına ateşe ederek intihara etti. İntihar etmeden önce ailesiyle telefonla görüşen Bütün’ün helallik istediği öğrenildi.

Başına bir el ateş ederek yaralanan Bütün’ü silah sesini duyarak çatıya gelen mesai arkadaşları kanlar içerisinde yerde hareketsiz halde buldu. Bütün, haber verilmesi üzerine olay yerine gelen 112 Acil Servis ekibi tarafından Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Acil Servisi’ne sevk edildi.

İntihar eden Bütün tüm müdahaleye rağmen kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Acı haberi alan Bütün’ün ailesi olayın ardından hastaneye geldi. İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz ve şube müdürleri olay yerine gelerek yaşananlara ilişkin bilgi aldı. Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı. 22 yıllık polis memuru olan ve 12 yıldır Düzce’de görev yapan Bütün evli ve iki çocuk babasıydı.

EMNİYET MÜDÜRÜ; ÇEVRESİNDE SEVİLEN BİR ARKADAŞIMIZDI

İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, intihar eden polis memuru Mehmet Bütün’le ilgili hastanede yaptığı açıklamada, “Sevilen bir arkadaşımızdı. Bize yansıyan herhangi bir problemi yoktu. Adli ve idari hiçbir soruşturması yok. Görevini çok iyi yapan çok da sevilen bir arkadaşımızdı.” dedi.

Deniz, “Bizim teşkilatımızda 12 yıldır görev yapıyordu. Müdürleri, amirleri ve arkadaşları tarafından çok sevilen bir arkadaşımızdı. En azından bize yansıyan herhangi bir problemi yoktu. Adli ve idari hiçbir soruşturması yok. Görevini çok iyi yapan çok da sevilen bir arkadaşımızdı. Maalesef böyle üzücü bir olay yaşadık. Polisimizin intihar etmesi için bilinen herhangi bir sebep yok.” dedi.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir