Ana Sayfa Gündem ÖNÜMÜZDEKİ 30 YILIN DÜZCE’SİNİ BİRLİKTE OLUŞTURACAĞIZ!

ÖNÜMÜZDEKİ 30 YILIN DÜZCE’SİNİ BİRLİKTE OLUŞTURACAĞIZ!

27 views
0

Düzce İli Çevre Düzeni Planı Çalıştayı, Prof. Dr. Erol Güngör Kültür Merkezinde paydaşların katılımı ile yapıldı. Toplantıda çalıştayın önemine değinen Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, “Sürekli büyüyüp gelişen şehrimizin önümüzdeki 30 yılını birlikte oluşturacağız “ dedi.

Düzce İli Çevre Düzeni Planı Çalıştayı, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü başkanlığında Prof. Dr. Erol Güngör Kültür Merkezinde gerçekleşti. Toplatıya ilçe ve belde başkanları, siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri, kamu kurum ve kuruluşlarının ilgili birim yöneticileri katılım sağladı.

“DÜZCE’Yİ 2053’E HAZIRLIYORUZ”


Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, katılımcılara yönelik çalıştayda yaptığı konuşmada Çevre Düzeni Planının Düzce için önemine işaret ederek, “Düzce’yi 2053’e hazırlamak için çalışıyoruz. Kaybedecek bir dakikamız bile yok. Tüm paydaşlarımızın oluşturulacak gruplarımıza katılımlarını ve katkılarını bekliyoruz. Bu yılın sonuna kadar Çevre Düzceni planını tamamlamış olacağız. Tarih, Turizm, Sanayi, Eğitim, Ekonomi, Tarım, Çevre ve sizlerin belirleyeceği daha birçok konuda önümüzdeki 30 yılın Düzce’sini birlikte oluşturacağız. Sizlerden ricam hepinizin plana katkı sağlaması yönündedir” dedi.

Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Serkan Yılmaz ise Çevre Düzeni Planına neden ihtiyaç olduğu, yapılacak çalışmanın Düzce için önemine yönelik kısa bir sunum gerçekleştirirken, katılımcılar ise tek tek görüşlerini ve hedeflerini paylaştı.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments