Ana Sayfa Gündem MUNCURLU’NUN AKIBETİ BELLİ OLUYOR

MUNCURLU’NUN AKIBETİ BELLİ OLUYOR

682 views
0

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nin yeni hizmet binasının açılmasının ardından Muncurlu’daki hastanenin akıbetinde sona yaklaşılıyor. Sağlık Bakanlığı’ndan Düzce’de hastaneleri incelemeye gelen bir heyet Yeni Hastanenin eksikliklerinin en kısa sürede tamamlanması isterken Muncurlu yerleşkesi için de yeni bir planlama yapılmasını talep etti.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü ile Düzce Milletvekilleri Fevai Arslan ve Ayşe Keşir’in Sağlık Bakanı Recep Akdağ ile Düzce’deki hastanelerin akıbetinigörüşmesinin ardından harekete geçildi.

Sağlık Yatırımları Genel Müdürü Kadir Serdar Taflan Düzce’ye gelerek İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Özyörük, Düzce Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri İbrahim Özcan ve diğer hastane yöneticileriyle birlikte Eski ve yeni hastanede incelemelerde bulundu.

Heyet, yeni Hastanenin eksikliklerinin en kısa sürede tamamlanmasını isterken Muncurlu yerleşkesi için de yeni bir planlama yapılmasını kararlaştırdı.

muncurlu (3)

Konuyla ilgili ilerleyen günlerde heyet ile Ankara’da görüşmeler yapılacağı ifade edildi. İncelemelere ilişkin sosyal medya üzerinden bilgi veren AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, “Geçici kabulü yapılan hastanemizin eksikleri ile Muncurlu yerleşkesi başta olmak üzere yeni planlamalar hakkında heyete bilgi verildi. Ankara’da da devam edecek görüşmeler neticesinde eylem planı ve takvimi kamuoyu ile paylaşılacaktır” denildi.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir