Ana Sayfa Gündem MİLLİ BİRLİK YÜRÜYÜŞÜNE YÜZ BİN KİŞİ KATILDI !

MİLLİ BİRLİK YÜRÜYÜŞÜNE YÜZ BİN KİŞİ KATILDI !

673 views
0

15 Temmuz hain darbe girişiminin yıl dönümü nedeniyle Düzce’de ellerinde Türk bayraklarıyla meydanları dolduran binlerce vatandaş sloganlar eşliğinde ‘Milli Birlik Yürüyüşü” gerçekleştirerek şehitleri andılar.

15 Temmuz hain darbe girişiminin 1’inci yıl dönümü nedeniyle Ankara Gölbaşı Özel Harekat Daire Başkanlığı’nda şehit düşen Emniyet Müdürü Ufuk Baysan’ın Beyköy’deki baba evinde mevlid-i şerif okutuldu. Protokol üyelerinin yanı sıra özel harekat polisleri de şehit düşen silah arkadaşlarının mevlidine katıldı.

IMG_1983

Ardından Cedidiye Camii’nde de tüm şehitlerimiz adına mevlid-i şerif okutuldu. Akşam namazının ardından ise ’15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ nedeniyle Düzce Belediyesi önünden Anıtpark’a kadar anma yürüyüşü gerçekleştirildi.

IMG_1986

Binlerce vatandaşın da katıldığı yürüyüşe Düzce Valisi Zülkif Dağlı, Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, İl Jandarma Komutanı Albay Yılmaz Özdemir,Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, Düzce Üniversitesi Rektörü Nigar Demircan Çakar, Siyasi Parti İl başkanları, daire müdürleri ile binlerce vatandaş katıldı.

WhatsApp Image 2017-07-16 at 03.13.53

Caddeyi dolduran vatandaşlar mehter takımının çaldığı marşlar eşliğinde “Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez” sloganları ile Anıtpark’a kadar yürüdüler.

WhatsApp Image 2017-07-16 at 03.13.54

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir