Ana Sayfa Asayiş KISITLAMA DENETİMLERİ SIKLIKLA DEVAM EDİYOR!

KISITLAMA DENETİMLERİ SIKLIKLA DEVAM EDİYOR!

132 views
0
İçişleri Bakanlığının yayımladığı genelgeyle 29 Nisan Perşembe günü saat 19.00’da başlayan ve 17 Mayıs Pazartesi günü saat 05.00’e kadar uygulanacak sokağa çıkma kısıtlamasının üçüncü Düzce’de cadde ve sokaklar sessizliğe büründü.
Düzce’de sokağa çıkma kısıtlamasında trafiğe çıkan sürücülere yönelik yapılan denetimde ise, kısıtlamadan muaf olanlara korona virüs ile ilgili uyarıcı bilgilendirmeler yapıldı.
Türkiye genelinde tam kapanma kısıtlaması devam ederken, güvenlik güçleri ise denetimlerini sürdürüyor. Uygulamalar kapsamında şehrin giriş, çıkışlarına ve işlek bölgelere kontrol noktaları oluşturan Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, sürücülere yönelik denetim gerçekleştirdi.
D-655 Karayolu İstanbul  istikametinde gerçekleştirilen denetimlerde kısıtlamada sokakta bulunan sürücüler tek tek kontrol edildi. Sürücülerin kısıtlamayı ihlal edip etmediği kontrol edilirken, ayrıca korona virüs ile ilgili uyarıcı bilgilendirmelerde bulunuldu. Salgının Düzce’de arttığını belirten polis ekipleri, daha dikkatli olunması ve trafik kurallarına uyulması gerektiğini belirtti.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments