Ana Sayfa Genel KESKİN’DEN GENÇLERE ÖNEMLİ TAVSİYELER !

KESKİN’DEN GENÇLERE ÖNEMLİ TAVSİYELER !

831 views
0

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Düzce Gençlik Merkezinde Düzce Genç İmam Hatipliler ve Mezunları Derneği’nin davetlisi olarak kariyer günlerinde gençlerle bir araya geldi.

Düzce Gençlik Merkezinde gerçekleşen buluşmada, Gençlik Merkezi Müdürü İsmail Atay, Dernek Başkanı Erhan Alemdar, AK Parti Düzce yönetim kurulu üyeleri ve gençler katıldı.

DSC_3856

Tanışma sohbetinden sonra konuşan AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, gençlere önemli tavsiyelerde bulundu. Geçmişi unutmamak gerektiğini kaydeden Keskin, “ Geçmişimizi bilip geleceğe ışık tutmamız gerekiyor. O yüzden bu tip sohbet buluşmaları çok önemli. Buralarda sizler kendinizi ifade edeceksiniz, dostluklar, arkadaşlıklar kuracaksınız, gelecek için önünüze koyduğunuz hedeflere hep birlikte yürüyecek çalışma ortamı ve arkadaşlar kuracaksınız.

Dolayısıyla çok önemli ve güzel bir çalışma içine girdiğinizi düşünüyorum. Sağa sola bakmadan ben varım diyen bir gençliğin yetişmesi gerektiğini düşünüyoruz. Sizler olmazsanız, fetö gibi hain terör örgütleri bütün boşlukları doldurmaya kalkar ve Asım’ın nesline ihanet etmiş oluruz” diye konuştu.

DSC_3871

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, “ Her gerçek bir hayalle başlar. Hedeflerinize ulaşmak için mücadele edeceksiniz. Ama bunu yaparken kimsenin sırtına basmayacaksınız. Ben değil, biz diyeceksiniz. Başarı elde ettiğinizde kibre ve enaniyete katılmayacaksınız” ifadelerinde bulundu.

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, derneğin 1. Yıldönümü dolayısıyla da pasta keserek gençleri yürüdükleri kutlu yolda tebrik etti.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir