Ana Sayfa Siyaset KESKİN’DEN 30 AĞUSTOS MESAJI !

KESKİN’DEN 30 AĞUSTOS MESAJI !

748 views
0

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin mesajında; “30 Ağustos Zafer Bayramı halkımızın el ele verince, kenetlenince neler yapılabileceğini tüm dünyaya göstermiş ve bu anlamda hem dünya tarihinin belleğinden hem de milli belleğimizden asla silinmeyecek bir zafer olarak bizi bölmek isteyen, bizi birbirimize düşürmek isteyenlere ve tüm dünyaya verilmiş en açık mesajlarından biridir.

Türkiye Cumhuriyeti, kararlı adımlarla yoluna devam etmektedir. 15 Temmuz’da hain darbecilere karşı milletçe birlik ve beraberlik içinde püskürttüğümüz bu darbe girişimi, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının mevzu vatan olduğunda, bağımsızlık ve millet iradesi her şeyini ortaya koyacağını dosta düşmana bir kez daha göstermiştir.
Türkiye, ekonomisiyle, demokrasisiyle ve ordusuyla istikrarını koruyan, uluslararası alanda ağırlığını
sürekli artıran güçlü bir ülke olarak yükselmeye devam edecektir.

Başta Gazi Mustafa Kemal olmak üzere; İstiklal Savaşı ve 15 Temmuz kahramanlarını, kanlarıyla canlarıyla bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle, gazilerimizi saygı ve şükranla anıyor, vatandaşlarımızın Zafer Bayramını kutluyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir