Ana Sayfa Gündem KESKİN VATANDAŞLARI TEK TEK DİNLEDİ

KESKİN VATANDAŞLARI TEK TEK DİNLEDİ

578 views
0

Cedidiye Camiinde Cuma namazından sonra vatandaşların tek tek elini sıkan AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, sohbet ederek sorunları not etti.

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, 16 Nisan Pazar günü yapılacak referandum öncesinde Ankara’da Referandum kampanyasının tanıtım programı ile çalışmalara hız vereceklerini kaydetti. Cedidiye Camiinde Cuma Namazını kılan AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, namaz sonrasında vatandaşlarla sohbet etti. Belediye Meydanındaki hemşehrileri ile tek tek el sıkışan Keskin, çay içip sorunlarını dinledi.

Erbakan Vakfının Standını Ziyaret Etti

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Erbakan Vakfı Düzce Şubesinin açtığı yemek standını ziyaret ederek vakıf yöneticileri ile görüştü. Keskin, “Rahmetli Necmettin Erbakan için dağıttığınız yemeği Rabbim kabul etsin” dedi. Keskin, 23. Dönem Milletvekili Celal Erbay ve İHH Başkan Yardımcısı Ali Kasım ile de görüştü.

AK1_1525

25 Şubatta Ankara’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Referandum kampanyasına Düzce’den 14 otobüs ile 650 kişinin gideceğini kaydeden AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, “ Ülkemiz önemli bir sürece giriyor ve biz de bu önemli süreçte elimizden geldiğince hemşerilerimizle beraber olmak adına saha çalışmalarına devam ediyoruz. Aynı zamanda da 16 Nisandaki halk oylamasıyla alakalı teşkilat olarak çalışmalarımız devam ediyor. 25’inde Ankara Arena Kapalı Spor Salonu’nda da 16 Nisanda yapılacak olan halk oylamasıyla alakalı bir tanıtım toplantısı yapılacak. 81 ilimizden teşkilatlar gelecek. Güzel bir tanıtım toplantısı olacak. Bununla alakalı çalışmalarımızı bitirdik. Düzce’den yaklaşık 14 otobüsle Ankara’ya gideceğiz. 600-650 teşkilat mensubuyla Ankara’ya gideceğiz.” diye konuştu.

“Halkın İradesi Yönetime Yansıyacak”

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, “ Bu ülkemizin atlayacağı eşiklerden bir tanesidir. Bu eşiği de geçersek Türkiye güçlü bir devlet olma yolunda bir engeli de aşmış olacak. Halkımızın iradesinin daha fazla yönetime yansıması bu şekilde gerçekleşmiş olacak. Düzce teşkilatları olarak hem sahada çalışıyoruz hem de bu referandum hazırlıklarımızı devam ettiriyoruz. Başarılı bir sonuç çıkaracağımıza inanıyoruz. Hemşerilerimize güveniyoruz ve çok çalışıyoruz. Kimsenin oyu çantada keklik değil. Böyle düşünenler varsa yanılıyorlar. Gece gündüz demeden çalışıyoruz. AK Parti teşkilatları yarın seçim olacakmış gibi seçimlere hazırdı onun için biz referanduma hazırız” şeklinde konuştu.

AK1_1553

MHP ile Uyum İçindeyiz

Milliyetçi Hareket Partisi ile uyum içinde süreci götürdüklerini altının çizen Keskin,” Milliyetçi Hareket Partili kardeşlerimizle de uyum içinde bu süreci götürüyoruz. Bu normal seçim değil bu ülkenin geleceğini şekillendireceği bir seçim. O yüzden parti taassubuyla hareket etmiyoruz. Hemşerilerimize neler olabileceğini neler olamayacağını 18 maddeyi birebir açıklamak için çalışmalarımızı yapıyoruz. Ankara dönüşünde de sahaya çıkmış olacağız. Biz sahadan hiç ayrılmadık çalışan teşkilat mantığıyla hareket ediyoruz. 25 kişilik Seçim Koordinasyon Merkezi Ekibi kurduk. Düzce’de yine ciddi oy oranıyla referandumu geçmek istiyoruz” ifadelerinde bulundu.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir