Ana Sayfa Siyaset KESKİN KAYNAŞLI’DA VATANDAŞLARI DİNLEDİ

KESKİN KAYNAŞLI’DA VATANDAŞLARI DİNLEDİ

705 views
0

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Kaynaşlı ilçesinde bir dizi
ziyaretler gerçekleştirerek Kaynaşlı’nın nabzını tuttu. Keskin, Belediye’den esnaflara, muhtarlardan eski üyelere kadar birçok kişiyle sohbet edip istişarelerde bulundu.

İlk olarak Kaynaşlı Belediyesini ziyaret eden Keskin, Belediye Başkanı Erol Bayraktar’ın göreve geldikten sonra yaptıklarını anlatan sunumunu izledi. Kaynaşlı Belediye Başkanı Erol Bayraktar Kaynaşlı’nın çehresinin değiştiğini rakamlarla anlatırken yapılmak istenen projeler hakkında da İl
Başkanı Hikmet Keskin ile Ankara’da yaptıkları ziyaretlerden dolayı minnettarlığını ifade etti.

1-6

Kaynaşlı Belediyesinin ardından Kaynaşlı İlçe Başkanı Saim Özkan, Belediye Başkanı Erol Bayraktar, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile İGM üyeleri Kaynaşlı Muhtarlar Derneğinde muhtarların sorunlarını dinlendi. Dernekte muhtarlara konuşan AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, 2016 yılında devam
eden projelerini tamamladıklarını ve 2017 ile 2019 yılları arasında da ilin tüm ilçeleri ile birlikte şantiyeye dönerek yeni projelerin bitirilmesini istediklerini kaydetti. Düzce’de sanayiden daha çok turizme yönelmek istediklerini belirten Keskin, “ Sayın Bakanımız ve milletvekillerimiz ile birlikte
Turizm Master Planı hazırladık. Bu konu ile ilgili onlarca bürokrat çalıştı. Turizm Master Planı için bütçesi de hazırlandı ve hayata gerçekleştirdiğimizde tüm ilçelerimize ekonomik anlamda büyük bir katkı sağlanacak” dedi.

1-11

Kaynaşlı Muhtarlar Derneğinde, muhtarlara; yapılanlar, yapılacaklar ve talepler başlıklarının olduğu bir form gösteren Keskin, “ Bu raporu doldurmanızı istiyoruz. İlçe Başkanımız sizleri gezecek ve bu forma göre köylerimizin ihtiyaçlarını tespit edeceğiz. İl Özel İdaremize 10 Milyon TL getirdik. Belirlenen ihtiyaçlara göre de dağıtım yapacağız. İş yapmak için iş yapmak istemiyoruz. Sağlam ve ilerde kimseye sorun çıkarmayacak işlere imza atacağız” şeklinde konuştu.

1-13

Muhtarlarla yapılan toplantının ardından Kaynaşlı Pazaryerine giren Keskin ve AK Parti heyeti, pazarcı esnafı ile sohbet ederek sorunlarını dinledi. Esnafın dertlerini dinleyen Keskin, vatandaşlar tarafından da sık sık durdurularak teveccühlerini yakından takip etti. Keskin, Kaynaşlı esnafından da alışveriş yaptı.

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Esnaf odalarını da ihmal etmedi. Kaynaşlı Esnaf ve Kefalet Odası Başkanı Necmettin Bulut ve Kaynaşlı Esnaf Odaları Birliği Başkanı Enver Akyüz ile de bir araya gelen İl Başkanı Hikmet Keskin, Kaynaşlı esnafı ve tüccarları hakkında bilgi aldı. İstişarelerde bulunan Keskin, sorunları ve talepleri yakından takip edeceklerini belirtti.

1-23

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Kaynaşlı’da düzenlediği ziyaretlerine STK ziyareti de sığdırdı.
Keskin, Yeşilay Kaynaşlı Şubesini ziyaret etti. Kaynaşlı eski Belediye Başkanı da olan İsmail Korkmaz, İl Başkanı Hikmet Keskin’in ziyaretinden dolayı memnuniyetini ifade etti.

1-40

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Erol Bayraktar ile birlikte AK Parti Kaynaşlı kurucu üyelerini tek tek ziyaret ederek hayır duası aldı. AK Parti Kaynaşlı eski İlçe Başkanı Alaattin Dilek, kurucu üyeler Abdurrahim Sarı ve Osman Akdoğan’ı evlerinde ziyaret eden Keskin, ülke ve Düzce gündemi hakkında istişarelerde bulundu.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir