Ana Sayfa Asayiş KESKİN İSTANBUL’DAKİ SALDIRILARI KINADI

KESKİN İSTANBUL’DAKİ SALDIRILARI KINADI

653 views
0

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, İstanbul Emniyet Müdürlüğü ve AK Parti İstanbul İl Başkanlığına yönelik terör saldırılarını kınadıklarını belirterek, “Siyasi iradeye ve emniyetimize yapılan saldırılarla bize yön vermeye çalışanlar amaçlarına tarih devam ettiği sürece ulaşamayacaklar” dedi.

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, İstanbul Emniyet Müdürlüğü ve AK Parti İstanbul İl Başkanlığı’na yönelik saldırılarını kınayan mesaj yayınladı.

Terör örgütlerinin güvenlik güçleri ve en sonunda da siyasi iradeyi hedef almak suretiyle toplumda yaratmak istedikleri kaos ortamına hiçbir zaman ulaşamayacaklarının altını çizen AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, “ İstanbul Emniyet Müdürlüğümüz ve AK Parti İstanbul İl Başkanlığı’mıza yapılan saldırının aynı terör örgütü tarafından amacı aynı ancak sonucunun kendileri açısından yine hüsranla sonuçlandığını belirtmek isterim. İster PKK, ister DAEŞ, ister DHKP-C, ister hain FETÖ terör örgütü olsun hepsi şunu iyi biliyor ki; emniyet güçlerimiz ve siyasi irademiz köklerini kazıyana kadar mücadeleyi bırakmayacaktır. Milletimiz, bu vatanın kolay alınmadığını çok iyi biliyor ve birkaç çapulcuya bırakmaya da hiç niyeti yok.
Toplumumuzda kaos ortamı yaratmak isteyenler, toprağımıza, vatanımıza ve milletimize el uzatmaya çalışanların sonları tahminlerinin de ötesinde kötü sonuçlanacaktır. Devletimiz ve milletimiz, terör örgütlerine geçit vermeyecek ve siyaset iradeyle milletin arasının açılmasına izin vermeyecektir.
Aynı yerden emir alan terör örgütleri ile mücadelemiz hem içte hem de dışta durmadan devam edecektir. Siyasi irade olarak yapılan her türlü terör eylemlerine karşı dimdik ayaktayız. Terörle mücadeleyi sürdüren tüm güvenlik güçlerimize Allah’tan kolaylıklar diliyoruz” ifadelerinde bulundu.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir