Ana Sayfa Gündem KESKİN GAZETECİLERİN GÜNÜNÜ KUTLADI

KESKİN GAZETECİLERİN GÜNÜNÜ KUTLADI

538 views
0

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, yerel yazılı ve görsel basın mensupları ve ajans temsilcileriyle Case Cake Premium’da kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, “ Kahvaltımıza katıldığınız için teşekkür ediyorum. Zaman zaman buluşmak istediğimizi daha önce bahsetmiştik. Gazeteciler Gününüzü kutluyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum. Biliyorsunuz önümüzde bir referandum var bizde bu yüzden sahaya çıktık bir haftadan bu yana çalışıyoruz. Aynı zamanda da hem sizinle zaman zaman buluşacağımızı söylemiştik. Bu anlamda da sizinle bugün buluşalım hasbihal edelim istedik. Gazeteciler bizim için önemli toplum içinde önemli insanlar çünkü insanların haber alma  kaynaklarının açık olması gerekiyor. Onun içinde sizde canla başla mücadele ediyorsunuz. Bu anlamda da her türlü fedakârlığı yapıyorsunuz. Bunun için de Düzceliler ve teşkilatımız adına hepinize teşekkür ediyorum. İnşallah daha güzel günlerde ülkemizde kanın ve gözyaşının bittiği şehitlerimizin gelmediği
ve daha yaşanabilir bir Türkiye de buluşmak istiyoruz ve bunun için çalışıyoruz. İnşallah rabbim bizi muvaffak eder. Size de başarılar diliyorum” ifadelerinde bulundu.

ak1_8889

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin ve il yönetim kurulu üyeleri daha sonra gazetecilerle sohbet edip gündemi değerlendirdi.

ak1_8926

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir