Ana Sayfa Siyaset KESKİN EKİBİYLE BİRLİKTE GÜMÜŞOVA’DA !

KESKİN EKİBİYLE BİRLİKTE GÜMÜŞOVA’DA !

644 views
0

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, ilçe ziyaretleri kapsamında Gümüşova ilçesine gidere, esnaf ve muhtarlarla bir araya geldi.

Gümüşova ilçesindeki ziyarete İl Başkanı Hikmet Keskin’in yanı sıra Gençlik Kolları Başkanı Fazlı Koç, Kadın Kolları Başkanı Sebahat Uçar, Merkez İlçe Başkanı Hakan Kuşçuoğlu, ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

g (2)

İlçe’de Gümüşova İlçe Başkanı Necmi Kurt ve Gümüşova Belediye BaşkanıAhmet Azap tarafından karşılanan Keskin ve beraberindeki heyet, esnaf ziyaretlerinde bulundu.

İlçedeki tüm esnafları ziyaret eden Keskin, taksi durağına giderek taksi esnafıyla da görüştü. İlçedeki tüm dükkanlara girerek esnafın halini hatırını soran Keskin, 16 Nisan’da destek istediklerini kaydetti.

g (20)

Esnaf ziyaretlerinin ardından İlçe Kaymakamlığına geçen AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, İlçe Kaymakamı İsmail Sündük ile çalışmalar hakkında bilgi aldı. Gümüşova İlçe Kaymakamı Sündük,
ziyaretlerinden dolayı AK Parti heyetine teşekkür etti.

Gümüşova ilçesine ziyaret gerçekleştiren AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Gümüşova Belediye Başkanı Ahmet Azap’ı makamında ziyaret etti. Çiçeklerle karşılanan Keskin ve heyet, Gümüşova ilçesinde yapılan çalışmalar ve projeler hakkında bilgi aldı.

g (79)

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Gümüşova ilçesinin kısıtlı imkanlarına rağmen başarılı çalışmalara imza attığını kaydederek, tüm teşkilatlara ve Belediye Başkanına teşekkür etti.

g (76)

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, ardından Gümüşova Muhtarlarıyla bir araya geldi. Muhtarların sorunlarını doldurulan formlarla bildiklerini kaydeden Keskin, yüz yüze görüşmek için bu
toplantının ayarlandığını belirtti. İlçedeki tüm muhtarları tek tek dinleyerek yapılması gerekenleri not eden Keskin, sorunların hepsini 2019 yılına kadar bitireceklerini kaydetti.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir