Ana Sayfa Gündem KESKİN BOĞAZİÇİ BELDESİNDE VATANDAŞLARLA BULUŞTU

KESKİN BOĞAZİÇİ BELDESİNDE VATANDAŞLARLA BULUŞTU

787 views
0

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Boğaziçi Beldesinde vatandaşlarla bir araya gelerek Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini anlattı.

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, eski Milletvekili Osman Çakır ve yönetim kurulu üyeleri Boğaziçi beldesine çıkartma yaparak referanduma sayılı günler kala evet desteği çalışmasına devam etti.

Boğaziçi Beldesinde kahvehane kahvehane gezen Keskin, 16 Nisandan itibaren Türkiye’nin hem bölgede hem de dünyada masanın dışında değil masada oturan bir ülke olacağını kaydetti.

AK1_3498

Boğaziçi Belde Başkanı Korhan Kara, Belediye Başkanı İbrahim Ercan ve yönetim kurulu üyelerinin katıldığı toplantılarda ilk olarak konuşan eski Milletvekili Osman Çakır, “ Sizlerin desteğinin ne kadar çok olması , siyasilerimizin Ankara’da elini güçlendirecek. Hayırcı cephesine bakmanızı ve ona göre karar vermenizi istiyoruz” dedi.

AK1_3396

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin ise AK Partinin her zaman millete güvendiğini ve milletin seçtiğine saygı duyduğunu belirterek, “ İnsanlarımızın kafasını karıştırmak için Recep Tayyip
Erdoğan’dan sonra bir manyak gelirse diyorlar. Daha düne kadar Recep Tayyip Erdoğan hani kötüydü. Bu millet hiçbir zaman bir manyak seçmedi. Seçmeyecek de. Onlar biliyorlar ki yüzde 26 ile artık iktidar olamayacaklar. Bunun için de hayır diyorlar. Eğer bu ülkeyi düşünseler, sadece kendi koltuk sevdalarına düşmezlerdi” ifadelerinde bulundu.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir