Ana Sayfa Siyaset KESKİN ADAYLARLA KAMERALAR KARŞISINA GEÇTİ !

KESKİN ADAYLARLA KAMERALAR KARŞISINA GEÇTİ !

434 views
0

AK PARTİ ADAYLARLA SAHAYA İNİYOR !

AK Parti Düzce Milletvekili adaylarının belli olmasının ardından İl Başkanı Hikmet Keskin bir basın toplantısı düzenledi. Toplantıya Milletvekili adayları Fahri Çakır ve Ayşe Keşir katılırken Numan Çabuk ise Ankara’da olduğu için basın toplantısına katılamadı.

Toplantıda konuşan İl Başkanı Hikmet Keskin, adayların belli olması ile seçim çalışmalarına hızlı bir şekilde start verileceğini belirterek, hedefimiz Düzce’de yeniden 3-0 yapmak ve yüzde 81 oy oranını yakalamak diye konuştu. Düzce’de geçmiş dönemde güzel çalışmalar yapıldığını ve milletvekillerinin uyum içerisinde çalıştığını hatırlatan Keskin, kurucu il başkanımız ve eski Milletvekilimiz Fahri abimizin de yeniden aday olması bizleri memnun etmiştir. Ayşe Keşir ablamızın da listede olması bir bayan olarak listemizde yer alması bizim için önemlidir. 3. sırada ise genç bir kardeşimiz davasına her zaman sahip çıkmış biri olarak Düzce’ye sağlık alanında büyük hizmetleri geçmiş bir kişi olarak Numan Çubuk kardeşimizin de olması Cumhurbaşkanımızın gençlere verdiği önem açısından son derece önemlidir. 3 adayımızla bizler teşkilat olarak var gücümüzle çalışıp yine 3-0 yapacağız ve hizmetlerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz diye konuştu.

Basın toplantısının ardından İl Başkanı Hikmet Keskin ve adaylar Düzce Belediyesi tarafından düzenlene Akınlar, Fatih, Karaca Hacı Musa ve Yenimahalle Mahallelerini kapsayan ortak iftar programına katılım sağlandı.

İftar programında İl Başkanı Hikmet Keskin, Belediye Başkanı Dursun Ay ve milletvekili adayları tüm vatandaşlara hayırlı ramazanlar dilediler.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir