Ana Sayfa Gündem KEŞİR; ”BÜYÜKLERİMİZE HÜRMET KARARIMIZ EVET” DEDİ

KEŞİR; ”BÜYÜKLERİMİZE HÜRMET KARARIMIZ EVET” DEDİ

765 views
0

18-24 Mart Yaşlılar Haftası dolayısıyla AK Parti Sosyal İşler Başkanlığı tarafından Düzce Belediyesi Erguvan Sosyal Tesisleri’nde yaşlılar için yemekli bir etkinlik düzenlendi. Programda konuşan Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, referanduma değindi ve “Büyüklerimize hürmet, kararımız evet!” dedi.

AK Partili yönetici ve vekiller, her yıl 18-24 Mart tarihleri arasında kutlanan Yaşlılar Haftası’nı unutmadı. Düzce Belediyesi Erguvan Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen yemekli etkinlikte yaşlılarla bir araya gelen AK Partililer, yaşlıların bir gün değil her gün hatırlanması gerektiği vurgusunda bulundu.

vbZ0rm

AK Parti Sosyal İşler Başkanlığı tarafından hazırlanan programa AK Parti Milletvekili Ayşe Keşir, AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş ve Düzce’de ikamet eden yaşlılar katıldı.

Programda konuşan ve “Türkiye’nin rejim sorunu yoktur.” diyerek ana muhalefet partisini eleştiren AK Parti Milletvekili Ayşe Keşir şu ifadelerde bulundu:

17457697_761426757364335_7620193759700640096_n

“Rejim tartışması 1923’de bitmiştir. Devletimizin adı Türkiye Cumhuriyeti Devleti’dir. Bu konuda hiçbir tartışmamız yok. Geçtiğimiz günlerde gördük paketin içeriğine dair neden eleştiri yapamadıklarını. Çünkü genel başkanları dahil içeriği okumamış. Okumadıkları pakete tabii ki bir eleştiri getiremezler. Bu yüzden 50-60 yıllık söylemleriyle aynı teraneyle rejim tartışması açarak beyinleri bulandırmaya çalışıyorlar. Ama Türkiye o zamanın Türkiye’si değil. O gün biz Menderes’e sahip çıkamadık diyenler 15 Temmuz’da sokaktaydı.”

“Referandum halk oylamasında evet” diyen Keşir, “Büyüklerimize hürmet, kararımız evet!” diyerek konuşmasını sonlandırdı. AK Parti Milletvekili Ayşe Keşir’in ardından konuşma yapan iki yaşlı vatandaş hem konuşmalarıyla hem de söyledikleri şarkılarla programa katılanları coşturdu.

YD41AA

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, “Her şeyi özetledin” dediği Ayşe Teyze için şöyle konuştu: “Sakın siyasete falan girmeyesin bak tembih ediyorum. Hepimize sigorta attırırsın. Her yerde anlatmaya çalışıyoruz milletin neden evet demesi gerektiği için. Zeynep ablayı yanımızda götürsek hangi mahalleden geçerse geçsin evet izi çıkarak geçer. Değerli büyüklerim aslında en iyi siz anlatırsınız. Çünkü siz Türkiye’nin hangi zorluklardan geçtiğini, neler yaşadığını, hangi oyunların sahnesi haline getirildiğini en iyi siz bilirsiniz. O günleri siz yaşadınız.” dedi.

17424700_761426494031028_8031718511050883019_n

AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin ise şöyle konuştu: “Biz büyüklerimiz için neler yapsak hakkını ödeyemeyiz. Çünkü onlar bu memleketin, bizlerin buraya gelebilmesi için varlarıyla yoklarıyla mücadele etmiş, bir şeyler yapmaya gayret göstermiş ve bu memlekete hayırlı evlat yetiştirmek için çabalamışlardır. O yüzden bütün büyüklerimin ellerinden öpüyorum, şükranlarımı sunuyorum. Biz de elimizden geldiği kadar AK Parti kadroları olarak elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Sefer bizden, zafer Allah’tan diyoruz.”

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir