Ana Sayfa Genel KAYNAŞLI’YA REHABİLİTASYON VE KAMP MERKEZİ YAPILACAK

KAYNAŞLI’YA REHABİLİTASYON VE KAMP MERKEZİ YAPILACAK

720 views
0

Düzce Valisi Zülkif Dağlı çeşitli incelemelerde bulunmak üzere Kaynaşlı ilçesini ziyaret etti. Vali Dağlı ziyarette Yeşilay’ın Kaynaşlı’ya Rehabilitasyon ve Kamp Merkezi yapılması yönünde çalışmaları olduğu müjdesini verdi.

Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Kaynaşlı’yı ziyaret eden Vali Zülkif Dağlı, Kaynaşlı Kaymakam Vekili Mahmut Şener, Belediye Başkanı Erol Bayraktar, İlçe müdürleri ve il genel meclis üyeleri tarafından karşılandı.

2017-02-09-Kaynaşlı ziyareti (1)

Vali Dağlı’ya ziyarette Düzce Jandarma Alay Komutanı Yılmaz Özdemir ve Düzce İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz’de eşlik etti.

2017-02-09-Kaynaşlı ziyareti (9)

İlçe hakkında Kaynaşlı Kaymakam Vekili Murat Şener’den bilgiler alan Vali Dağlı kaymakamlık ziyaretinin ardından Kaynaşlı Belediye Başkanı Erol Bayraktar’ı ziyaret ederek belediye çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

2017-02-09-Kaynaşlı ziyareti (2)

Kaynaşlı ziyareti hakkında bilgiler veren Düzce Valisi Zülkif Dağlı “Bugün son ilçemizi ziyaret etmek suretiyle ilçe gezilerimizi tamamlamış olduk. Kaymakamlıklarımızın yapmış oldukları projeleride gördük inceledik. Ayrıca Belediye Başkanlığımızın gerçekleştirdiği projeler ve bundan sonra yapacakları projelerle ilgili bilgiler aldık. Gayet iyi durumda Kaynaşlı İlçemiz. Sevindirici bir durumda Yeşilay Başkanlığımızın burada daha aktif olduğunu gördüm. Geçenlerde Yeşilay Genel Başkanımızı İstanbul da ziyaretimde de Kaynaşlı ilçemize büyük bir Rehabilitasyon ve Kamp Merkezi yapılması yönünde düşünceleri olduğunu ve yakın zamanda da geleceklerini söylediler. Buda hem ilçemizde ki hem de ilimiz ve çevre illerde ki bağımlıların kurtarılması açısından önemli bir atılım olacaktır” dedi.

2017-02-09-Kaynaşlı ziyareti (6)

Vali Dağlı Kaynaşlı ilçesine Ziraat Odasını, Muhtarlar Derneğini de ziyaret etti. Pazarcı esnafı ile de bir araya gelen Vali Dağlı, pazarda ki vatandaşlarla ile bir süre sohbet etti.

2017-02-09-Kaynaşlı ziyareti (15)

Vali Zülkif Dağlı, Kaynaşlı ilçe ziyareti sonrasında Şehit Polis Sabri Altınbaş’ın kabrinde dua edip ailesini ziyaret etti.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir