Ana Sayfa Genel KAYNAŞLI’DA ŞEHİTLERE SAYGI YÜRÜYÜŞÜ

KAYNAŞLI’DA ŞEHİTLERE SAYGI YÜRÜYÜŞÜ

616 views
0

Kaynaşlı ilçesinde kısa adı Kayder olan Kaynaşlı ve Köylerini Kalkındırma , güzelleştirme ve geliştirme derneği tarafından şehitleri anma ve teröre lanet yürüyüşü düzenlendi

Cuma Namazı öncesi Karaçalı Mimar Sinan Camii’nde terörle mücadele operasyonları ile terör saldırılarında meydana gelen patlamalarda şehit düşen polis, asker ve vatandaşlar için Mevlid-i Şerif okutularak dua edildi.

Cuma Namazının ardından Karaçalı Mimar Sinan Camii’nde toplanan vatandaşların teröre tepki yürüyüşüne Düzce İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, Kaynaşlı İlçe Komutanlığına bağlı askerler de katıldı. Yürüyüşe katılanlar ellerinde Türk bayrakları ile ‘Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez, Buradan Çıkarız Kandil Dağını Asarız, Şehitleri Kalbimize Gömdük’ yazılı pankart ve dövizler taşıdı.

Yürüyüşün ardından şehitler için saygı duruşunda bulunuldu. Kayder Başkanı Nurettin Yıldırım yürüyüşün ardından yaptığı konuşmasında Türk milletini bölmeye ve parçalamaya kimsenin gücünün yetmeyeceğini belirterek, asker ve polisimizin her zaman yanındayız diye konuştu.

Program yapılan duanın ardından sona erdi.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir