Ana Sayfa Gündem İLÇE BAŞKANLARI GÖREVİNE DEVAM EDECEK !

İLÇE BAŞKANLARI GÖREVİNE DEVAM EDECEK !

905 views
0

AK Parti İl Başkanı Hikmet keskin ilçelerde yapılacak kongre tarihlerini verdi. 9 Eylül 2017 tarihinde Kaynaşlı ve Yığılca ile başlayacak kongrelerde sadece Gölyaka ilçe başkanlığında değişiklik olacağını bildirdi.

Ak parti İl Başkanı Hikmet Keskin, Düzce gündemi ve kongre tarihleri ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu.

“Biz yerimizi biliyoruz, kibir içinde olmadan hemşerilerimizle kucaklaşmış olarak çalışmalarımı devam ettiriyoruz” diyerek sözlerine başlayan Keskin, Trabzon Maçka’da şehit olan astsubay ve 15 yaşındaki Eren’i andı, “ İyi ki varsınız” dedi.

Keskin, babaları vefat eden CHP İl Başkanı Zekeriya Tozan ve Gümüşova Belediye Başkanı Ahmet Azap ile annesini kaybeden İl kadın Kolları Başkanı Sebahat Uçar’a da taziye dileklerini iletti.

IMG_3040

2,5 yıllık görev süresinde yapılan çalışmaları anlatan Keskin, Bakan ve milletvekilleri ile yapılan koordineli çalışmaların başarı getirdiğini vurguladı. Keskin, Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan ve Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’nun Düzce için verdiği yatırım sözlerini değerlendirdi.

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin ilçe kongrelerinin ise Eylül’de yapılacağını ifade ederek Gölyaka dışında, diğer ilçe başkanlarının görevlerine devam edeceğini söyledi.

İl Başkanı Hikmet Keskin düzenlediği basın toplantısında ilçe kongre tarihlerini de açıklarken mevcut ilçe başkanları ile birlikte çalışmaya devam edeceklerini ancak aynı zamanda İl Genel Meclisi üyesi olan Gölyaka İlçe Başkanı Necmi Kap’ın ilçe başkanlığı görevini farklı bir isme bırakacağını söyledi.

IMG_3037

Keskin “Türkiye’nin en başarılı 5 ili arasındayız. Yerimizi biliyoruz ama mütevazılığimizi koruyarak kibir içinde olmadan Düzceli kardeşlerimiz ile kucaklaşmak adına bütün çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu anlamda bütün teşkilatlarımıza bu başarılı çalışmalarından dolayı Allah onlardan razı olsun” dedi.

İlçe kongre tarihlerini açıklayan Keskin “İlçelerimizin kongre tarihleri belli oldu. Akçakoca 10 Eylül Pazar, Cumayeri 16 Eylül cumartesi, Çilimli 10 Eylül Pazar, Gölyaka 17 Eylül Pazar, Gümüşova 23 Eylül Cumartesi, Kaynaşlı 09 Eylül Cumartesi, Merkez ilçe kongresi 24 Eylül Pazar, Yığılca 9 Eylül Cumartesi yapılacak” dedi.

İlçe başkanlarının değerlendirmeye tutulduğunu ifade eden Keskin “İlçe başkanlarımızı değerlendirmeye tuttuk. İlçelerimiz ile alakaları, ilçe başkanlarının çoğu ile devam kararı aldık. Sadece Gölyaka’da bir değişiklik yapacağız. Yönetimler noktasında değerlendirmelerimiz olacak, başkanlarımızın yönetimlerini daha iyi yapmaları konusunda gayretimiz olacak” ifadelerini kullandı.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir