Ana Sayfa Genel GÜLDEN MUTLU AKÇAKOCALILARA KONSER VERDİ !

GÜLDEN MUTLU AKÇAKOCALILARA KONSER VERDİ !

419 views
0

Akçakoca Belediyesi tarafından sponsor firmaların desteği ile düzenlenen ve turizme can suyu olması hedeflenen yaklaşık 25 günü kapsayan Yaz Şenlikleri sürüyor.

17 Temmuz’da yaşanan sel be heyelan afetleri nedeniyle milyonlarca liralık hasarın oluştuğu kentin kısa sürede ayağa kalkması için devlet tüm kanallarıyla seferber olurken, kurulan Akçakoca Turizm Platformu da yaz döneminin en iyi şekilde değerlendirilmesi için tanıtım atağına devam ediyor.

Bayramda bürokratlardan siyasilere çok sayıda ismi ağırlayacak olan Akçakoca’da bayramı da içine alan şenlikler ünlü sanatçıları konuk ediyor. Şenliklerin ikinci akşamı sahneye çıkan Gülden Mutlu Akçakocalılar’ı selamlayarak, birbirinden güzel birçok parçasını seslendirdi. Hayranları, Mutlu’ya seslendirdiği parçalarda eşlik ederek, konsere renk kattı.

Yaklaşık iki saatlik performansının ardından Gülden Mutlu’ya, Akçakoca Belediyesi Başkan Yardımcısı Yüksel Yılmaz tarafından hediye takdim edildi. Ünlü şarkıcı Mutlu, Akçakoca’yı çok beğendiğini söyledi. Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ı ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ilettiğini, Başkan Yanmaz’ın iyi olduğunu ve Başkan Yanmaz’a teşekkür ettiğini belirtti.

Öte yandan pop müziğin sevilen ismi Gülden Mutlu, konser için geldiği Akçakoca’da sahne öncesi geçtiğimiz hafta ameliyat masasına yatan Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ı, ekibiyle birlikte evinde ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini iletti.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir