Ana Sayfa Sağlık & Yaşam GÖZYAŞLARI KEREM İÇİN AKTI

GÖZYAŞLARI KEREM İÇİN AKTI

593 views
0

Akçakoca ilçesinde 12 Şubat’ta fotoğraf çektirmek üzere çıktıkları kapalı Pazar yeri binasının çatısından düşen ve kaldırıldıkları Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma hastanesinde tedavileri devam eden iki gençten biri olan Kerem İnce yaşam mücadelesini kaybetti.

31767

Yoğun bakım ünitesinde tedavileri devam ederken kalp krizi geçirerek hayata gözlerini yuman 15 yaşındaki Esentepe Ortaokulu öğrencisi Kerem İnce’yi bu son yolculuğunda, kazanın yaşandığı ilk andan itibaren dualarını eksik etmeyen Akçakocalılar yalnız bırakmadı.

Cenaze namazı öncesinde Kerem’in tabutunun başına toplanan okul arkadaşlarının ağlamaklı halleri, bu sahneyi gören herkesi duygulandırdı.

31773

Öğle namazı öncesinde Merkez camii avlusuna doluşan vatandaşların sayısı oldukça kalabalıktı. Kerem’in yakınları ve gözü yaşlı okul arkadaşlarının da içinde yer aldığı mahşerî kalabalık, Akçakocalı gencin cenaze namazında hep birlikte saf tuttu.

İlçe Müftüsü Mehmet Taşçı’nın kıldırdığı cenaze namazının ardından, Kerem İnce’nin cenazesi defnedilmek üzere Koçullu köyüne götürüldü.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir