Ana Sayfa Asayiş EVLİ KADINI FACEBOOK’TAN TACİZ ETTİ;BAŞINA GELMEDİK KALMADI

EVLİ KADINI FACEBOOK’TAN TACİZ ETTİ;BAŞINA GELMEDİK KALMADI

972 views
0

Gümüşova ilçesinde oturan İ.T. sosyal medyadan taciz ettiği evli kadının eşi ve yakınları tarafından kaçırıldı. Kadın kıyafeti giydirilip tacize uğrayan İ.T. 2 gün sonra evine bırakıldı. Olayla ilgili 7 kişi gözaltına alındı..

Gümüşova İlçesi’nde oturan bir kişi İstanbul Kartal İlçesi’ndeki evli bir kadını sosyal medya üzerinden rahatsız edince devreye kadının eşi ve kayınbabası girdi. Gümüşova’daki şahsı evinin önünden bıçakla yaralamak sureti ile kaçıran kadının yakınları kaçırdıkları kişiye cinsel istismar ve işkence yaptı. Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri de 7 kişilik aileyi İstanbul Kartal’daki evlerinde kıskıvrak yakalayarak Düzce’ye getirdi.

Edinilen bilgilere göre, Gümüşova ilçesinde oturan İ.A (33) isimli şahıs, İstanbul’un Kartal İlçesi’nde oturan A. Y. isimli kadını sosyal medya üzerinden rahatsız etmeye başladı. Bunun üzerine A. Y. durumu eşi A. Y.’ye bildirdi. Koca A. Y.’de yanına üvey babası A. T.’yi alarak İstanbul’dan Gümüşova ilçesine geldi ve eşini rahatsız eden İ. T.’yi buldu. Önce İ. T.’yi bıçaklayan iki kişi daha sonra boğazına bıçak dayayarak zorla arabaya bindirdiler ve İstanbul’un Kartal ilçesine götürdüler.

WhatsApp Image 2017-03-02 at 17.16.16

Burada İ. T. isimli şahsa cinsel istismar ve işkencede bulunan A. Y., A. T., U. T., C. A. A., A. Y., D. T. ve F. T. isimli şahıslar iddiaya göre işkence anını kameraya alarak sosyal medyada paylaştılar. Ayrıca İ. T. isimli şahsı Kartal’da elleri ve ayakları bağlı olarak bir ormana bırakan şahıslar iki gün boyunca şahsı ormanda beklettiler. Daha sonra şahsı ormandan alan zanlılar, İ. T.’yi tekrar Gümüşova ilçesine getirdiler. Bir süre sonra psikolojik sorunlar yaşayan İ. T. Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde tedavi görmeye başladı.

WhatsApp Image 2017-03-02 at 17.16.17 (3)

Tedavisi sırasında durumu ablasına anlatan İ. T.’nin şikayeti üzerine Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri çalışma başlattı. 7 kişilik ailenin adreslerini tespit eden polis ekipleri Kartal İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri ile ortak operasyon düzenlediler. Düzenlenen operasyonda 7 kişi yakalanarak Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldüler. Emniyette işlemleri tamamlanan şahıslar daha sonra Düzce Adliyesi’ne sevk edildiler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir