Ana Sayfa Asayiş DÜZCE’DE SESSİZ YILBAŞI !

DÜZCE’DE SESSİZ YILBAŞI !

736 views
0

Türkiye İstanbul’da bir gece kulübüne yapılan kanlı saldırı ile yeni yıla girerken, Düzce sokaklarında ise aynı dakikalarda büyük bir sessizlik hakimdi.

Düzce Son yılların en sessiz ve en sakin bir yılbaşını geride bırakırken her yılbaşında olduğu gibi bu yılbaşında da Güvenlik güçleri, sağlık çalışanları ve İtfaiye erleri yeni yıla görevlerinin başında girdiler.

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri de vatandaşların huzur ve güven içerisinde olması için gece boyu görev başındaydı. Yeni yıla girerken eğlence mekanlarında alkol alanların huzuru bozmaması amacıyla yılbaşı gecesinde polis ekipleri sıkı denetim yaptı.

Umuma açık yerlere yönelik asayiş ve sahte içki uygulaması yapıldı. Yılbaşı nedeniyle tedbirlerini artıran emniyet ekipleri eğlence mekanlarında ve kamuya açık yerlerde Genel Bilgi Taraması (GBT) uygulaması ve iş yeri kontrolleri gerçekleştirdi.

Trafik ekipleri İstanbul Caddesi Anıtpark Meydanı yanında yaptığı uygulama alkol ve evrak kontrolü gerçekleştirdi. Yapılan uygulamada Alkollü araç kullanan vatandaşlara cezai işlem uygulanırken bazı araçlar da trafikten men edildi.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir