Ana Sayfa Siyaset DEMİRCAN GÖLYAKA İÇİN BÜYÜK ŞANS !

DEMİRCAN GÖLYAKA İÇİN BÜYÜK ŞANS !

1.062 views
0

Ak Parti Gölyaka Belediye Başkan Adayı Yakup Demircan; 31 Mart günü gerçekleşecek olan Başkanlık seçimlerinde kazananın Gölyaka olacağını söyledi. Gölyaka için önemli projelerle gündeme gelen ve her kesimden büyük destek gören Demircan, Gölyaka’ya hizmet etmek için gün saydığını dile getirdi.

Yoğun bir seçim çalışması yürüten Demircan, çalışmalar kapsamında tüm mahalleleri dolaştı, her kapıyı çaldı, hal hatır sordu, istek ve talepleri dinledi. Gölyaka için hazırladığı projeleri birebir vatandaşlara anlatan Demircan, bu projelerin hayata geçme noktasında hükümet desteği kadar iş dünyasından da önemli destek alacağı kesin. Özellikle iş dünyasında hatrı sayılır bir yeri olan Demircan’a yatırımlar noktasında iş çevresinden büyük katkıların olacağı apaçık ortada. Seçim çalışmalarında sahada verdiği mücadele ile şimdiden ilçe halkının gönlünde yer eden Demircan’a vatandaşlar da inanıyor ve güveniyor.

Seçimlere sayılı günler kala seçim çalışmalarını değerlendiren Demircan; Gölyaka halkı ilçedeki eksiklikleri çok iyi biliyor. Bizler ziyaretlerde halkımızla sohbet ederken gelen talepler makul ve doğru istekler oluyor. Bu da ilçe halkının ne kadar bilinçli ve bilgili olduğunu gösteriyor. Biz halkımızın da beklentileri doğrultusunda projelerimizi hazırladık, hayata geçirmek için de halkımızın bize yetki vermesini istiyoruz. İnşallah 1 Nisan sabahı vakit kaybetmeden Gölyaka için kolları sıvayıp çalışmalara başlayacağız. İlçemize kalıcı eserler bırakmak arzusu içindeyim’’ şeklinde konuştu.

Demircan ayrıca; Gölyaka’da 30 Mart günü saat 10.00’da Belediye Parkında yapılacak ilçe mitingine tüm vatandaşları davet etti.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments