Ana Sayfa Gündem BİRLİKTE GÜZEL İŞLER BAŞARACAĞIZ

BİRLİKTE GÜZEL İŞLER BAŞARACAĞIZ

667 views
0

Düzce İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, gazetecilerle bir araya geldi. Düzce’de görev yapan basın mensupları ile düzenlediği tanışma kahvaltısında bir araya gelen Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, birlik ve beraberlik içinde güzel işlerin başarılacağına inandığını vurguladı.

Düzce İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, beraberinde Düzce Jandarma Alay Komutanı Albay Yılmaz Özdemir ile birlikte Basın mensupları ile bir araya geldi.

emniyet-muduru-huseyin-deniz-duzenledigi-bir-toplanti-ile-gazetecilerle

Yapılan haberlerin personeli nasıl motive ettiğini örneklerle açıklayan Deniz, Düzce’ye faydalı olmak için çalıştıklarının altını çizdi. Bu konuda da basından ricada bulunan Deniz “Buradaki birlik ve beraberlik son derece yerli yerinde destekleşerek, birbirine kenetlenmiş şekilde devam ediyor. Bizim özel bir isteğimiz yok. Hepimiz Düzce’de yaşıyoruz. Hepimizin niyeti de Düzce için ne faydalı ise onu yapıyoruz. Bizde çalışmalarımızda buna koşturacağız; sizde buna koşturuyorsunuz. Bunun için bir sıkıntı görmüyorum. Çalışmaların daha iyi olacağını düşünüyorum” dedi.

jandarma-komutani-yilmaz-ozdemir-gazetecilerle-bir-araya-geldi

İl Jandarma Komutanı Albay Yılmaz Özdemir ise basın ile birlikte Düzce için başarılı işler yapılacağına inandığını söyledi. Albay Özdemir “Emniyet Müdürümüzle aynı kalbi duyguları paylaşıyoruz. Sizlerle birlikten olmaktan memnunuz. Umarım Düzce için hep birlikte hep beraber daha güzel işler daha başarılı işler yapacağımıza inanıyorum” diye konuştu.

Hüseyin Deniz ve Yılmaz Özdemir, basın mensupları ile gündeme dair değerlendirmelerde bulunarak görüş alışverişinde bulundu. Basının istek ve taleplerini dinleyerek çözümü noktasında gerekenin yapılacağını belirtti.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir