Ana Sayfa Yerel Haber BAYRAM BOYUNCA OLUMSUZLUK YAŞANMADI

BAYRAM BOYUNCA OLUMSUZLUK YAŞANMADI

446 views
0

Düzce Valisi Zülkif Dağlı Kurban Bayramı münasebetiyle Valilik personeli ile bayramlaştı. Programın ardından basın mensuplarına Düzce’deki 10 günlük Kurban Bayramı tatilini değerlendiren Dağlı, “Konuralp’teki trafik kazası bizi çok üzdü. 11 aylık bir yavrumuzu kaybettik. Annesinin ve babası ile diğer yaralıların durumunun çok iyi olması bizim tek tesellimiz oldu” dedi. Dağlı ayrıca pat pat ve traktörle yolcu taşınmasına ise müsaade etmeyeceklerini bir kez daha vurguladı.

Düzce Valisi Zülkif Dağlı, 10 günlük Kurban Bayramı tatilinin ardından ilk iş gününde valiliğe bağlı kuruluşlarda görevli kamu personelleriyle bayramlaştı. Dağlı, Düzce Valiliği’nde düzenlenen bayramlaşmada bütün personelle teker teker bayramlaştı.

1vv

Daire amirleri ve müdürler de sorumluluk alanında çalışan personelleri Vali Dağlı ile tanıştırarak bayramlaştı. Personelin amirleriyle kaynaşması için bayramlaşma programının faydalı olduğunu söyleyen Dağlı, bayramlaşma merasimlerini sürdüreceklerini ifade etti.

3vv

10 günlük Kurban Bayramı tatilinin Düzce’de nasıl geçtiğini değerlendiren Dağlı, “ Bayram boyunca bir olumsuzluk olmadı. Konuralp’teki trafik kazası bizi çok üzdü. 11 aylık bir yavrumuzu kaybettik. Annesinin ve babası ile diğer yaralıların durumunun çok iyi olması bizim tek tesellimiz oldu. Onlarla ilgili bir sorun yok.” diye konuştu. Trafik kazalarının en aza indirilmesi için çalışacaklarını belirten Dağlı, pat pat ve traktörle seyahat edenlere yönelik yaptırımların sürdüreleceğinin altını çizdi. Dağlı konuyla ilgili olarak, “Traktör ve pat pat üzerinde yolcu taşınmasına karşı çıkıyoruz. Bununla ilgili mücadelemiz devam edecek. Buna müsaade etmeyeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir