Ana Sayfa Gündem BAŞKANLAR EV ZİYARETLERİNE AĞIRLIK VERDİ

BAŞKANLAR EV ZİYARETLERİNE AĞIRLIK VERDİ

1.247 views
0

AK Parti Düzce İl Başkanlığı Seçim ve Koordinasyon Merkezi tarafından Düzce’de Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi dört koldan anlatılıyor. Referandum çalışmalarına Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş ve Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan da katıldı.

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş ve Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan, AK Parti Düzce İl Başkanlığı tarafından hazırlanan referandum çalışmalarına ev ziyaretleri ile başladı.

IMG_6071

Fevzi Çakmak mahallesinde ev ziyaretine AK Parti Düzce Kadın Kolları Başkanı Sebahat Uçar, belediye meclis üyeleri, kadın kolları ile birlikte katılan Başkan Keleş, vatandaşlara Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini anlattı.

Keleş, “ Güçlü bir iktidar, güçlü bir devlet olmak için bu sistemin getirilmesini istiyoruz. Bu yüzden sizlere görev düşüyor. Kadınlarımıza güveniyoruz. Sizlerin bize desteği ile bu referandumdan da alnımızın akıyla çıkacağız” dedi

Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan da Referandum çalışmaları kapsamında Beldede ev ziyaretleri gerçekleştirdi. Teşkilat üyeleri ile birlikte kapı kapı dolaşan Başkan Ercan da Cumhurbaşkanlığı Hükumet Sistemini vatandaşlara anlattı.

14717144_10155062233135768_5495293866329998282_n

Bu Sisteminin birçok yeniliği beraberinde getireceğini ifade eden Ercan,Yeni sistemle bürokratik sorunların ortadan kalkacağını ifade etti.

Türkiye’nin daha da güçleneceğini belirten Başkan Ercan, “Devlet ile millet bütünleşecek. Çift başlı sistem ortadan kalkacak. Bu sistem kişiler için değil ülkemiz içindir. diye konuştu.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir