Ana Sayfa Gündem BAŞKAN AY SATIN DEDİ

BAŞKAN AY SATIN DEDİ

732 views
0

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Düzce kamuoyunu uzun süre meşgül eden ve eski Belediye Başkanı Mehmet Keleş döneminde alınan Düzce Belediyesine ait Audi A8 marka makam aracının satılacağını açıkladı.

Konu ile ilgili Haber Müdürümüz Ümit Çetin’e konuşan Başkan Ay, Düzce Belediyesi’nin içinde bulunduğu durum ortada. Gizlimiz saklımız yok. Biz Şeffaf olacağız diye söz vermiştik. Eski Belediye Başkanımız Mehmet Keleş Beyin döneminde alınan Audi A8 marka makam aracını Belediyemizi de zarara uğratmayacak şekilde satmak istiyoruz. Bu noktada bazı görüşmeler yapıldı. Teklif verenler de oldu. Ama bizim belirlediğimiz bir rakam var. Bu rakamı veren olursa Audi A8 marka makam aracını satacağız. Bizim lüx araç merakımız hiç olmadı. Bize bu görev verildi. Yükümüz çok fazla. En iyi şekilde hizmetlerimiz sunma arzusu ve gayreti içerisindeyiz.Bu araç şuan bizim için ihtiyaç fazlası dedi.

11317

Düzce Kamuoyunun bu noktadaki hassasiyetini de bildiklerini belirten Ay, hiç kimse endişe duymasın, bu noktada Belediyemiz kesinlikle zarara uğratılmayacaktır diye konuştu

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir