Ana Sayfa Gündem BAŞBAKAN’A DÜZCESPOR ATKISI HEDİYE EDİLDİ

BAŞBAKAN’A DÜZCESPOR ATKISI HEDİYE EDİLDİ

1.508 views
0

Ak Parti Düzce İl Gençlik Kolları Başkanı Fazlı Koç,Başbakan Binali Yıldırım’a Düzcespor atkısı hediye etti. Başbakan da hediyeyi kabul edip fotoğraf çektirdi. Yıldırım 3. Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Düzcespor’a başarılar diledi.

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde her salı düzenlenen Ak Parti Grup toplantısına katılan Düzce İl ve ilçe Gençlik Kolları Başkanları toplantı sonrası Başbakan Binali Yıldırım ile günün anısına meclis merdivenlerinde hatıra resmi çektirdiler. Gençlik Kolları Başkanı Fazlı Koç, fotoğraf çekimi öncesinde Başbakan’a Düzcelilerin Düzcespor’a olan ilgisini ve sevdalarını anlattı. Bunun üzerine Başbakan da kendisine hediye edilen Düzcespor atkısı ile fotoğraf çektirdi. Düzcespor’a da 2. lig yolunda başarılar diledi.

Ak Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir’in de hazır bulunduğu fotoğraf çekiminde Gençlik Kolları Başkanı Fazlı Koç Başbakan Yıldırım’a Referandum için Düzce’de gençlik teşkilatlarının gece gündüz çalıştığını ve çalışmaya da devam edeceğinin sözünü verdi. Düzcespor’un Düzcelilerde yerinin bir başka olduğunu ve bunun bir sevdaya dönüştüğünü de anlatan Koç, Başbakan Yıldırım’a O sene Bu Sene atkısı hediye etti. Başbakan da hediyeyi kabul edip fotoğraf çektirdi. Yıldırım 3. Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Düzcespor’a başarılar dilemeyi de ihmal etmedi.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments