Ana Sayfa Gündem BAKAN ÖZLÜ BASIN MENSUPLARIYLA BİR ARAYA GELDİ !

BAKAN ÖZLÜ BASIN MENSUPLARIYLA BİR ARAYA GELDİ !

423 views
0

Düzce’deki programlarına ara vermeden devam eden Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Düzce’de çalışan basın mensuplarıyla da bir araya geldi.

Melensu Park’ta bulunan sosyal tesiste basın mensuplarıyla bir araya gelen Özlü’ye Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, AK Parti Düzce Milletvekili Adayları Fahri Çakır, Ayşe Keşir ve Numan Çabuk da eşlik etti.

Toplantıda basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Bakan Özlü şu ifadeleri kullandı:

“Seçimler nedeniyle yaklaşık 2 aydır sizinle birlikteyiz. Bizim çalışmalarımızda hiçbir zaman bizleri yalnız bırakmadınız. Bizimle her programa katılmak için elinizden geleni yapıyorsunuz. Sizin ne kadar zor şartlarda çalıştığınızı biliyorum. Düzce için neler yaptığımızı siz de çok iyi biliyorsunuz. Tabi ki eksiklerimiz olabilir. Bunları da sizin sayenizde öğreniyoruz. Basın mensuplarının ne kadar zor şartlar altında çalıştığını biliyoruz. Bu konuda da seçimlerden sonra çalışma yapacağız. Sizinle her zaman iç içe olduğumuz için sorunlarınızı da çok iyi biliyoruz. Yine de bilmediğimiz bir sorununuz olursa gelip bize çekinmeden anlatabilirsiniz. İki yıldır Bakan olarak görev yapıyorum. Düzce’de birçok çalışmaya imza attık. Benim yaptığım birçok projeyi hayata geçirdik.

Kültür ve Turizm İl Müdürü Özcan Budak’ın yerine başka bir ismin atanmasında payının olup olmadığı sorusuna da değinen Bakan Özlü, şu ifadelere yer verdi:

“Şuan Kültür ve Turizm İl Müdürü’nün değişmesinde katkım olup olmadığıyla ilgili açıklama yapmam yanlış olur. Ama seçimlerden sonra şunu bilmenizi isterim ki bütün kurum müdürleriyle görüşme yaparak kurum müdürlerini gözden geçireceğiz. Şimdi bu konuyla ilgili açıklama yapmam yanlış olur.”

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir