Ana Sayfa Yerel Haber AKÇAKOCA BELEDİYESİ PERSONELİ İFTARDA BULUŞTU !

AKÇAKOCA BELEDİYESİ PERSONELİ İFTARDA BULUŞTU !

607 views
0

Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, belediyenin hizmet birimlerinde görev yapan personelleri ve aileleri için iftar yemeği verdi.

Sky Tower Otelde gerçekleştirilen iftar yemeğine, Akçakoca Belediyesi’nin hizmet birimlerinde görev yapan tüm personel eş ve çocukları katıldı.

personelyemek4

Kuran-ı Kerim Tilaveti ile başlayan iftar yemeğinde daha sonra iftar duası yapıldı. İftar yemeğinin ardından konuşan Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, ”3 yıldır sizlerle birlikte ilçenin bir baştan bir uca kadar yaşanabilir bir şehir olması yönünde çalışmalarımızı el birliği içerisinde yürütüyoruz . Yüce Allah bizlere bir kez daha hep birlikte iftar açmayı nasip etti, inşallah Rabbim nice nice Ramazanlarda bir arada olmayı beraber iftar açmayı, oruç açmayı hepimize nasip eder. Tabi Ramazanı yarıladık, ortasındayız başı Rahmet ortası marifet sonu cehennem azabından kurtuluş olan Ramazan ayının tam ortasındayız. Birkaç gün sonra Kadir gecesine geleceğiz, Rabbim tuttuğumuz oruçları, yaptığımız tüm ibadetleri, kıldığımız namazları, zekatlarımızı kabul eder ve nice nice Ramazanlara bizleri kavuşturmayı nasip eder. Değerli mesai arkadaşlarım yaklaşık 3 yılı geride bıraktık, 4.yılımızdayız sizlerle beraber. Gerçekten ilk günden itibaren çok yoğun bir tempoyla ilçemize, milletimize, hemşerilerimize vermiş olduğumuz sözlerimizi tutmak için gece gündüz çalışıyoruz. Tabi bu tempoda sizlerin 1 dakika bile mesai mefhumu tanımaksızın çalışmanızın çok büyük faydaları var. İş arkadaşlarıma, mesai arkadaşlarıma ve ailelerine de çok çok teşekkür ediyorum” dedi.

personelyemek6

Yemenici yemek sonunda tüm personele ve ailelerine teşekkür ederek memnuniyetini dile getirdi.

personelyemek3

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir