Ana Sayfa Gündem AK PARTİ’NİN STK ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

AK PARTİ’NİN STK ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

701 views
0

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Ana Kademe İl Başkanları ile sivil toplum kuruluşlarına yönelik ziyaretlerine devam ediyor. Keskin, bir yandan STK’larla Düzce için istişarelerde bulunurken bir yandan da anayasa değişikliğinin gerekliliğini anlatıyor.

AK1_1631

Referandum çalışmaları kapsamında Düzce’deki sivil toplum kuruluşlarını ziyaret eden AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Merkez İlçe Başkanı Hakan Kuşçuoğlu, Gençlik Kolları Başkanı Fazlı Koç, Kadın Kolları Başkanı Sebahat Uçar ve yönetim kurulu üyelerinin ilk durağı Düzce Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu oldu.

Düzce ASKF Başkanı Erdoğan Bıyık ve yönetim kurulu üyelerine çift başlılığı ve bürokrasinin hızlı ilerlemesi ile Düzce’nin kazanımlarının artacağını kaydeden Keskin, Düzce’ye yapılacak yeni stadyumun da kompleks halinde olacağını söyledi.

AK1_1696

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin daha sonra Düzce Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi Öner Abidin Balbal ile görüştükten sonra Konuralp Kızılay Şubesi Başkanı Ahmet Sertoğlu
ile Kızılay’ın çalışmaları hakkında bilgi aldı.

AK1_1804

Öte yandan AK Parti heyeti, Düzce Belediyesinin Konuralp Yerleşkesindeki birim müdürlerini ve belediye personeliyle tek tek tokalaşarak 16 Nisan’da evet oyu için destek istedi. AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin son olarak Düzce Romanlar ve Düzce Kasaplar Derneklerini ziyaret etti. Keskin ve heyeti, alkışlarla karşılanırken Dernek Başkanları İhsan Gün ve Sibel Çabuk Gün, 16 Nisanda tüm Roman vatandaşların evet oyu vereceklerini belirtti.

AK1_1951

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir