Ana Sayfa Genel AK PARTİLİLER BU DÜĞÜNDE BULUŞTU

AK PARTİLİLER BU DÜĞÜNDE BULUŞTU

1.122 views
0

AK Parti Düzce İl Genel Meclisi üyesi ve eski Gençlik Kolları Başkanı Öner Şen’in düğün töreninde AK Parti tüm kadrolarıyla düğün salonunda yer alarak Şen çiftini yalnız bırakmadı.

AK1_4503

AK Parti Düzce İl Genel Meclisi üyesi Öner Şen ile Fatma Altuntaş hayatlarını birleştirdi. Başoğlu düğün salonunda gerçekleştirilen düğün törenine Düzce Milletvekilleri Fevai Arslan, Ayşe Keşir, AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Kaymakamlar, tüm Belediye Başkanları, İl, İlçe ve Belde AK Parti kadroları ve davetliler katıldı. Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in kıydığı nikâhta Düzce protokolü nikâh şahidi oldu.

AK1_4544

Öner ve Fatma Şen, nikâh kıyıldıktan sonra nikâh cüzdanlarını, Düzce Milletvekili Ayşe Keşir’den alırken tüm protokol üyeleri genç çifte ömür boyu mutluluklar dileyerek düğüne katılan herkese teşekkür etti.

AK1_4550

Nikâh töreninde Düzce Milletvekili Fevai Arslan, İl Başkanı Hikmet Keskin de birer tebrik konuşması yaptı. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü de programının uzamasından dolayı düğün törenine katılamadığını telgraf ile iletti.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir