Ana Sayfa Gündem AK PARTİLİ BİRDAL TOZANI KENDİ KÖYÜNDEN VURDU !

AK PARTİLİ BİRDAL TOZANI KENDİ KÖYÜNDEN VURDU !

865 views
0

AK Parti Cumayeri İlçe Teşkilat Başkanı Musa Birdal kendisiyle aynı köyün nüfusuna kayıtlı olan CHP İl Başkanı Zekeriya Tozan’a ince mesaj bir verdi.

AK Parti Cumayeri İlçe Teşkilat Başkanı Musa Birdal, Facebook’taki sosyal medya hesabından nüfusunun kayıtlı olduğu Cumayeri’ne bağlı Esentepe Köyünün 16 Nisanda yapılan anayasa değişikliği halk oylamasının sandık sonuç tutanağını paylaşarak kendisiyle aynı köyün nüfusuna kayıtlı olan CHP İl Başkanı Zekeriya Tozan’a göndermede bulundu.

Referandumun ardından Yüksek Seçim Kurulu’nun (YSK) kanun tanımadığı ifade ederek YSK’nın adil olmasını yaptığı açıklamayla kamuoyuna duyuran Tozan’a ince bir mesaj gönderen Birdal, paylaştığı fotoğrafın altına “CHP İl Başkanı Zekeriya Tozan ve şahsımın doğup büyüdüğü köy olan Esentepe Köyünde sonuçlar aşağıdaki tutanakta görüldüğü gibi 59 “Evet”, “5” Hayır olarak yer almaktadır. Türkiye geneli sonuçlarına itiraz ederek mağlubiyeti bastırma amacıyla vakit öldürenlerin kendi insanına, akrabalarına kendisini anlatamayışının tablosudur” notunu düştü.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir