Ana Sayfa Gündem AK PARTİ’DE REFERANDUM ÇALIŞMALARI HIZ KAZANDI

AK PARTİ’DE REFERANDUM ÇALIŞMALARI HIZ KAZANDI

939 views
0

Ak Parti Düzce teşkilatında referandum çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Merkez İlçe Başkanı Hakan Kuşçuoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Pazar gününü de boş geçirmedi ve Sivil Toplum Kuruluşlarına ziyaretler gerçekleştirmeye devam etti.

16 Nisanda yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi referandumu öncesinde AK Parti Düzce teşkilatları çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Destek ziyaretleri kapsamında ilk olarak Muradiye Vakfına giderek Vakıf Başkanı Mustafa Aydem ve yönetim kurulu üyeleri ile görüşen Keskin ve beraberindeki heyet, vakfın yeni yaptığı yurt binasını gezdi. AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Muradiye Vakfının çalışmalarının örnek olduğunu belirterek, çalışmalarında başarılar diledi.

AK1_3969

AK Parti heyeti ardından Düzce Kafkas Kültür Derneğine geçerek Dernek Başkanı Tarık Acaroğlu ve üyelerinden referandumda destek istedi. Kafkas Kültür Derneği ziyaretine AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir de katıldı.

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir ve beraberindeki heyet, Düzce Spor Sokak girişindeki dev Evet Platformu’na giderek fotoğraf çektirmeyi ihmal etmedi.

AK1_3874

Keskin ve beraberindeki heyet, Spor Sokak ve Gaziantep Caddesinde yürüyerek vatandaşları selamladı.

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin’in son durağı ise Düzce Ordulular Derneği oldu. Dernek Başkanı Sezai Tunçel tarafından karşılanan Keskin, “ Kültür anlamında Ordulular büyük bir yer teşkil
ediyor. Düzce 72 milletin kardeşçe yaşadığı güzel örneklerden bir tanesidir. Bu anlamda tüm Ordululara ve derneğine teşekkür ediyorum. Türkiye’nin diğer illerine de örnek oluyorsunuz. 16
Nisanda da sizlerden destek bekliyoruz. Ekip arkadaşlarımızla birlikte toplumun her kesimine ulaşmak istiyoruz” dedi.

AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir ise 16 Nisanda normal bir seçim yapılmadığını memleketin bekasının oylandığını belirtti.

KARSLILAR DERNEĞİ’NDEN EVET SÖZÜ

AK1_3572

AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir ve yönetim kurulu üyeleri, Düzce’de bulunan Düzce Karslılar Derneğini ziyaret ederek Referandumda evet sözü aldı. Dernekte konuşan Keşir, “ Düzce pek çok yerden göç almış bir şehir ve biz aslında küçük bir Türkiye’yiz” dedi. 600 milletvekili konusuna değinen Keşir, 1957’de meclis sayısının 610 milletvekilinin olduğunu kaydetti. Keşir, “ 80 Milyonluk bir ülkeyiz. Özellikle nüfusu yüksek illerde vatandaşlar milletvekillerini ya tanımıyor ya da onları görmüyorlar. Bu sistem ile birlikte milletvekili sayısını artırarak daha fazla seçmenin milletvekili ile iletişime geçmesi sağlanacak. Böylece millet ve milletvekili daha fazla iç içe olacak” dedi.

Karslılar Derneğinden destek isteyen Keşir’e destek sözünü başta Dernek Başkanı Battal Karadağ ve diğer Karslılar verdi.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir