Ana Sayfa Gündem AK PARTİ REFERANDUM İÇİN EV EV GEZMEYE BAŞLADI

AK PARTİ REFERANDUM İÇİN EV EV GEZMEYE BAŞLADI

786 views
0

AK Parti Düzce İl Başkanlığı 25 Şubatta Ankara’da verdiği referandum startının ardından Düzce’de çalışmalara başladı. İlçe ziyaretlerinin yanı sıra AK Parti teşkilatları ev ziyaretleri yaparak 16 Nisan için
‘evet’ oyu istiyor.

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, 16 Nisanda gerçekleştirilecek olan Referandum öncesinde geçtiğimiz seçimde başarılı bir proje olan ev ziyaretleri ile referandum çalışmalarına başladı. 1 Kasım seçimlerinde 1550 ev ziyareti yaparak Kasım seçimlerinde büyük başarı elde edilmesine katkı sağlayan ev ziyaretlerinin ilkini AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin gerçekleştirdi. giden AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, SKM Başkanı Özgür Bergut ve yönetim kurulu üyeleri, Anayasa Değişikliği Halk Oylamasını anlattı.

AK1_2554

Karaca Mahallesi Muhtarı Bahattin Gümüş’ün evinde toplanan mahalle sakinlerine seslenen İl Başkanı Hikmet Keskin, “ Bu sistem ile milletimiz kendi kararını verecek ve yönetimi belirleyecek. Meclis
içinden hükümet çıkmayacak. Cumhurbaşkanlığı Sistemi ile seçilen Cumhurbaşkanı yürütmeyi oluşturacak. Bürokrasi azalacak ve kalkınma daha da hızlanacak. Biz milletimize güveniyoruz. Milletimiz en iyi kararı verecektir” şeklinde konuştu.

AK1_2566

AK Partiye kadınların daha fazla teveccüh ettiğini daha önceki seçimleri gördüklerini belirten AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, “ Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Halk Oylaması Türk Siyasi tarihinin dönüm noktasıdır. Bu dönüm noktasını çok iyi değerlendirmeliyiz. Biz biliyoruz ki siyaset her yerde var ancak evlerdeki siyaset hiçbir yerde olmaz. O yüzden biz de ev ziyaretlerine önem veriyoruz. Seçimlerde 1550 ev ziyareti yaptık, bu referandum sürecinde bunu ilçelerle birlikte 5 Bine çıkarmayı hedefliyoruz. Sizlerin desteğini ve dualarını istiyoruz” dedi.

AK1_2579

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, kadınların mutlaka sandığa gitmelerini belirterek, “ Geçtiğimiz seçimlerde yüzde 3 gibi sandığa gidilmediğinden dolayı oy kaybımız oldu. Sizlerden ricam sandığa mutlaka gidin” ifadelerinde bulundu.

AK1_2538

Öte yandan AK Parti Düzce Yönetim Kurulu üyeleri ve Kadın Kollarımız Karaca Mahallesinde birçok ev ziyareti gerçekleştirerek Anayasa Değişikliğini anlattı.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir