Ana Sayfa Gündem AK PARTİ REFERANDUM ÇALIŞMALARINI HIZLANDIRDI

AK PARTİ REFERANDUM ÇALIŞMALARINI HIZLANDIRDI

700 views
0

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, 16 Nisanda yapılacak referandum öncesinde adeta Düzce sokaklarını arşınlayarak esnafları ziyaret etti.

Atatürk Bulvarından İstanbul Caddesine oradan da Akçakoca Caddesi ve Rasim Betir Caddesindeki esnafları tek tek ziyaret ederek evet desteği isteyen Keskin ve AK Parti heyeti sık sık vatandaşlar tarafından durdurularak 16 Nisanda evet oyu vereceklerini ifade edildi.

esnaf (11)

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Merkez İlçe Başkanı Hakan Kuşçuoğlu, meclis üyeleri ve yönetim kurulu üyeleri, esnaflara bir yandan broşür dağıtırken bir yandan da Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin kazanımlarını anlattı.

esnaf (46)

Keskin, Büyük Cami ve İstanbul caddesi üzerindeki seçim bürosu ve evet standını da ziyaret ederek vatandaşlara broşür dağıttı. Keskin ve beraberindeki heyet Kızılay’ın açtığı kan verme çadırını da ziyaret ederek iyi dileklerde bulundu ve AK Partiyi kan vermeye davet edeceklerini kaydetti.

esnaf (64)

Nikah Şahidi Oldular

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Merkez İlçe Başkanı Hakan Kuşçuoğlu ve Teşkilat Başkanı Okan Acar, Resmiye ve Ayhan Macit çiftinin nikah şahidi olarak genç çifte bir ömür boyu mutluluk diledi.

nikah (4)

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments