Ana Sayfa Siyaset AK PARTİ İL DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISI YAPILDI !

AK PARTİ İL DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISI YAPILDI !

1.281 views
0

AK Parti Genişletilmiş İl Danışma Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda birlik ve beraberliğin önemine değinildi.

Toplantıya AK Parti Düzce Milletvekilleri Fahri Çakır, Ayşe Keşir, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin ve teşkilat üyeleri katıldı.

Toplantıda konuşan AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin “3 yıllık kısa süre içinde birçok olayı teşkilatlarımızla birlikte dirayetli şekilde atlattık. Bu manada teşkilatlarımıza teşekkür ediyorum. Hepinizden Allah razı olsun. 27. dönemde de Fahri Çakır ağabeyimiz ve Ayşe Keşir hanımefendi ile önümüzdeki 4 yıllık süreci beraberce götüreceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Sizlerden özellikle istediğim bir şey var, bu dönem öyle bir dönem ki kimsenin kimseyi kırmaması gerekiyor. Karınca kararınca Düzce’de bir değişim gerçekleştirdiğimize inanıyorum. Bu teşkilatlarımızın bizlere verdiği dirayetle oldu. Herkes bize sitem edebilir şikayet edebilir ama biz dinleyeceğiz ve gönüllerini alacağız. Bir olacağız iri olacağız diri olacağız. Tüm Düzce’yi kucaklayacağız. AK Parti’nin bana göre en önemli farkı teşkilatları.”diye konuştu .

Toplantının sonunda Siyaset Akademisine katılan teşkilat üyelerine Recep Tayyip Erdoğan imzalı tebrik ve teşekkür belgeleri verildi.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir