Ana Sayfa Siyaset AK PARTİ ÇALIŞAN KADINLARI UNUTMADI

AK PARTİ ÇALIŞAN KADINLARI UNUTMADI

722 views
0

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Kadın Kolları ile birlikte fabrika ziyaretleri yaparak hem kadınlara Anayasa Değişikliğini anlattı hem de Kadınlar Gününü kutladı.

AK Parti Düzce İl Teşkilatları esnaf, STK ve ev ziyaretlerinin yanı sıra fabrika ziyaretleri yaparak işçilere de Anayasa Değişikliğini anlatmaya başladı.

fabrika (1)

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin liderliğinde başlayan Referandum çalışmaları kapsamında 8 Mart Dünya Kadınlar Günü olması dolayısıyla Kadın Kolları ile birlikte fabrikalara ziyaretler gerçekleştiriliyor. Bateks Tekstil fabrikası ile Balarısı bal üretim fabrikasını ziyaret eden İl Başkanı Hikmet Keskin ve beraberindeki heyet, kadınlara anayasa değişikliği broşürü dağıtımı yaparak değişikliği anlattı. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini anlatan Keskin, Türkiye’nin 17 Nisan tarihinden itibaren çok daha güçlü bir ülke olma yolunda hızlı bir şekilde ilerleyeceğini kaydetti.

fabrika (18)

AK Parti Düzce Kadın Kolları Başkanı Sebahat Uçar ve yönetim kurulu üyeleri, fabrika ziyaretlerinde kadınlara broş hediye etti.

fabrika (36)

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir