Ana Sayfa Siyaset TUNA GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYOR !

TUNA GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYOR !

983 views
0

Cumayeri’nin mevcut belediye başkanı ve Ak Parti Belediye Başkan Adayı Recep Tuna ve ekibi seçime günler kala çalışmalarına hız verdi. Gittiği her yerde ilgi ile karşılanan, Gündüz kapı kapı gezip Cumayeri sokaklarını arşınlayan Tuna ve ekibi akşam da ev ziyaretleri ve kahvehane toplantıları ile seçim çalışmalarını yürütüyor. Her gün 60-70 kişilik ekip ile kapı kapı gezerek projelerini anlatan Tuna ve ekibi günde ortalama 20 kilometre yol katediyor. Bu temponun kendilerini yormadığını dile getiren Belediye Başkan Adayı Recep Tuna; “Çalışma arkadaşlarımız ile birlikte günde ortalama 20 kilometre yol kat edip yaptıklarımızı ve önümüzdeki süreçte yapacaklarımızı anlatıyoruz. Tepkiler çok güzel” dedi.

Orta mahalle kahvehane toplantısında konuşan Başkan Tuna; “Çevrik Mahallesinden başladık, Orta Mahalle, Yeni Mahalle, Mehmet Akif Mahallesi ziyaretlerimizi gerçekleştirdik, son olarak da Yaka Mahallesi ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Gezi esnasında dikkatimizi çeken olaylar oluyor. 2014 yılındaki adaylığımızda bizlere, şu sorunumuz nasıl olacak bu sorunumuz nasıl olacak, başkan olursanız şu olacak mı? diye çeşitli sorular ile karşılaşırdık. Ama Allah’a hamd olsun bu seçim sürecinde açtığımız her kapıda dua alıyoruz. Sizden Allah razı olsun kapımızdan dışarıya ayakkabıyla değil terlikle bile çok rahat yürüyebiliyoruz diyorlar. Allah razı olsun çocuklarımız spor yapıyor diyorlar. Kültür Merkezinde herkese hizmet veriyorsunuz diyorlar. Başkanım Allah razı olsun en önemlisi de artık Cumayeri’nde çeşmeden su içiyoruz diyorlar. Bizler bu milletin duasını almaya devam edeceğiz. Kapıyı açtığımızda bizlere oy verin demiyoruz. Dua ve destek diyoruz. Hepimizin kusuru olabilir. eksiği olabilir. Bu milletin duası sayesinde yastığa kafamızı gönül rahatlığı ile koyuyoruz.

Cumayeri halkının dua ve desteği ile kaldıkları yerden devam edeceklerine inandığını söyleyen Başkan Tuna; “Halkımızın duası olmasaydı, çalışma arkadaşlarımın gayreti olmasaydı biz bu işleri yapamazdık. İnşallah 31 Mart’tan sonra tekrar başkan olursak, arkadaşlarımız ile birlikte yeniden seçilirsek, halkımızın dua ve desteği ile hükümetimizin desteği ile kaldığımız yerden devam edeceğiz. Cuma namazından sonra saat 14:00’te Kaymakamlık meydanında en son mitingimizi yapacağız. Tüm Cumayerili hemşehrilerimi şölen havasında geçecek olan mitingimize davet ediyorum” şeklinde konuştu.

MİTİNG İÇİN OTOBÜS KALDIRILACAK

AK Parti Cumayeri ilçe Başkanı Necdet Keleş ise toplantının sonunda söz alarak; “27 Mart Çarşamba günü Düzce’ye gelecek olan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın mitingi için Cumayeri merkez camiinin önünden saat 09.00’dan itibaren otobüs kaldırılacak. Tüm halkımızı davet ediyoruz” dedi.

untitled-3

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir