Ana Sayfa Turhan TÜRKASLAN SÖZ KONUSU VATANSA…

SÖZ KONUSU VATANSA…

909 views
0

Sevgili Düzceliler;

1989 yılının Eylül ayında öğrenci olarak başladığım Jandarma Genel Komutanlığındaki görevimi 2014 yılının mart ayında sonlandırdım. Bu süre içerisinde Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerinde bulunan illerde de çalıştım. Meslek hayatımın hemen hemen yarısı bu bölgede geçti. Hem de en hızlı zamanlarında ve en hızlı illerinde.

Amacım sizlere kendi yaptıklarımdan terörle nasıl mücadele ettiğimden bahsetmek değil.

Hain terör örgütlerine mensup kahpe ve soysuzların 1984 yılında Milli Jandarma Karakolunun basılmasıyla başlatıp, günümüze kadar ülkemizi bölmeye yönelik amaç ve faaliyetlerini anlatmak, Anadolu da ki kardeşliği bitirmeye yönelik Emperyalist ülkelerin nasıl maşası olduklarını göstermektir.

1997 yılından itibaren yapılan operasyonlar neticesinde terör örgütü büyük kan kaybetmiştir. Dağılmak üzere olan örgüt sözde tek taraflı ateşkes ilan ederek Irak’ ın kuzeyindeki inlerine çekilmiş, zamanın koalisyon hükümeti bunu başarı sayarak zannımca örgütün üzerine gitmekten imtina etmiştir.

Toparlanma sürecinde ABD başta olmak üzere NATO ülkeleri olanca desteklerini örgütten esirgememişler, ileride başta ülkemiz olmak üzere Ortadoğu yu şekillendirmek için ellerinden geleni yapmışlardır.

Dedim ya; 1997 yılından itibaren PKK terör örgütü dağılma noktasına gelmişti diye. Şimdilerde üst akıl diye tabir edilen Amerikalı İngilizler 2000 yılında Hizbullah Terör örgütünü sahneye sokmaya çalışmışlar, güvenlik güçlerimiz durumun farkına varıp Hizbullah terör örgütünü çökertmiştir.

Sadece PKK ile bir yere varılamayacağını anlayan ülkeler alfabede ne kadar harf var ise yazarak yeni taşören örgütler türetmişler ve ülkemiz üzerine salmışlardır. Bu örgütlerle silahlı mücadeleyi başta Türk Silahlı Kuvvetleri olmak üzere Jandarma Genel Komutanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğünün her biri ayrı kahraman personelleri yürütmüştür.

Bu kahramanlar tarihin tozlu sayfalarında kalmış nice destanlar yazmışlar, niceleri vatan uğruna, bayrak uğruna, millet uğruna canların vermişler, kanlarını akıtmışlardır. Hepsinin ruhları şad mekanları cennet olsun.

Bunlarda yetmemiş üst akıl dediğimiz ülkeler FETÖ olarak adlandırılan ve güzel dinimiz İslamı kullanarak her türlü melaneti yapabilen soysuzlar sürüsünü 15 Temmuz gecesi sahneye sürmüşlerdir. Liderleri testisi ve kafası kırık olduğu şüphe götürmeyen namı diğer Arizonalı CIA uşağı Fethullah GÜLEN ve avaneleri bu ülkede darbe girişiminde bulunmuşlar, karşılığında yüreğini ortaya koyan Türk Milletinin yumruğu ile mabatlarının üzerine oturmuşlardır.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti bu şer güçlerin her türlü oyunlarını bozmuştur. Ancak soysuz soysuzluğunu yapacak kendilerine uşaklık eden örgütler vasıtasıyla ülkemizde bombalar patlatılmaya başlanacaktır.

Mensubu olmaktan şeref ve onur duyduğum Yüce Türk Milleti; Anadolu üzerinde oynanan bütün oyunları içerisinden çıkarttığı kahramanları ile bozmuş ve bozmaya devam edecektir.

Bu Millet Çanakkale de Seyit Onbaşıyı, 15 Temmuzda Ömer Halis DEMİR Başçavuşu, İzmir adliyesine yapılan saldırıda Polis Fethi SEKİN’ i ve adlarını sayamadığım binlerce kahramanı çıkarttı. Gerektiğinde binlercesini daha çıkartacaktır.

Sözlerimi ülkemizin kurucusu ulu önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ ün şu veciz sözü ile .bitirmek istiyorum ‘’Söz konusu vatansa Gerisi Teferruattır.’’ Sevgiyle kalın. 07.01.2017

Turhan TÜRKASLAN

untitled-3

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz