Ana Sayfa Gündem 15 TEMMUZ KARA BİR LEKE OLARAK HATIRLANACAKTIR

15 TEMMUZ KARA BİR LEKE OLARAK HATIRLANACAKTIR

736 views
0

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, 2017 yılı için tebrik mesajı yayımladı. Keskin, “ 2017 yılının ülkemize, milletimize ve Düzce’mize hayırlar getirmesini, sağlık ve bereket dolu bir yıl olmasını diliyorum” dedi.

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, yeni yıl mesajında, “ 2016 yılı hain ve kalleş terör örgütlerinin ülkemizi hedef alarak bizlere diz çöktürtmek, bizleri yıldırıp hedeflerimizden saptırmak için başlattıkları oyunlarla geçen bir yıl oldu. Özellikle 17-25 Aralık’ın devamı olan 15 Temmuz hain darbe girişimi 2016 yılını dünya tarihine demokrasiye ve milli iradeye vurulmak istenen bir sekte olarak kara bir leke olarak her zaman hatırlanacaktır.

Milletimizin feraseti ve desteği ile hain işbirlikçi terör örgütlerinin karşısına dikildik, 2017 yılında da dikileceğiz. Milletimizin geleceğe umutla bakması için başlattığımız istikrar ve kararlılık adımlarıyla kalkınma hamlelerimiz hız kesmeden devam edecektir.

Birlik ve beraberliğin sağladığı ve pekiştirildiği ülkemizde yeni yıl ile birlikte Cumhurbaşkanlığı sistemi ile yeni ufuklara yelken açacağız ve sağlanan büyüme hızı kat be kat artacaktır. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Düzce’mizde de tüm imkânlarımızla kalkınmanın ve gelişmenin artması yükselmesi için çalışmalarımız devam ediyor ve projelerimizi hayata geçiriyoruz.

2016 yılında dünyanın çeşitli bölgelerinde özellikle Müslümanlara yönelik yapılan zulüm ve sindirme politikalarının 2017 yılında son bulması en büyük dileğimiz olmakla beraber AK Parti bununla alakalı tüm girişimlere de bulunmaya devam edecektir.

Yeni umutlarla karşıladığımız 2017 yılının başta Düzce’miz olmak üzere, bölgemize, ülkemize ve milletimize hayırlara ve berekete vesile olmasını temenni ediyor, Mekke’nin Fethinin de yıldönümünü
kutladığımız yeni yılda sorunların çözüldüğü, huzur ve güven ortamının sağlandığı, birlik ve beraberliğin pekiştiği, daha iyi hayat şartlarına ulaşıldığı bir yıl olmasını Cenab-ı Hak’tan niyaz
ediyorum ” ifadelerinde bulundu.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir